🚨 اخبار ارز دیجیتال

Gate.io پس از دریافت مجوز محلی به راه اندازی سرویس ایالات متحده نزدیک می شود

Gate US گفت که مجوز فعالیت در “چندین” ایالت در ایالات متحده و مجوز FinCEN را برای راه اندازی یک تجارت خدمات پولی دریافت کرده است که منجر به راه اندازی محلی شد.

Gate.io، بخش ایالات متحده از چهارمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بر اساس حجم معاملات، مجوز فعالیت در “چندین” ایالت را دریافت کرده است و به راه اندازی خدمات خود در این کشور نزدیک شده است.

Gate.io و مؤسس و رئیس مؤسسه آمریکایی آن، دکتر لین هان، در بیانیه ای در ۱۹ دسامبر اعلام کردند که Gate.US اکنون به عنوان یک تجارت خدمات پولی در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ثبت شده است. ناظر جرائم مالی

وی افزود: این صرافی “چندین مجوز حواله یا موارد مشابه را برای فعالیت دریافت کرده است و در حال حاضر در حال تلاش برای دریافت بیشتر است.”

Gate US فاش نکرد که از کدام ایالت مجوز خود را دریافت کرده است، اما گفت که هنوز کاربران آن کشور را در این مرحله نمی‌پذیرد. با این حال، شرایط و ضوابط آن بیان می کند که برای ساکنان مناطق نیویورک، هاوایی و پورتوریکو در دسترس نیست.

کوین تلگراف فوراً به درخواست نظر از سوی Gate.io پاسخ نداد.

صرافی قصد دارد در صورت باز شدن برای مشتریان ایالات متحده، هم به کاربران خرده‌فروشی و هم به کاربران سازمانی خدمات ارائه دهد.

این صرافی به سایر صرافی های برتر در حجم ثبت شده ایالات متحده، از جمله Coinbase، Kraken، Binance US و Gemini می پیوندد. یکی دیگر از صرافی های محبوب، FTX.US، بازوی ایالات متحده FTX، پس از از بین رفتن در روند ورشکستگی در اوایل نوامبر، خلأ در بازار ایجاد کرد.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

آقای هان گفت که او فعالانه به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت نام کرده است زیرا “متعهد به رعایت مقررات است.”

در یک پست وبلاگی در ۲۰ دسامبر، شرکت مادر Gate.io به شکست اکوسیستم Terra و ورشکستگی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال Celsius، BlockFi و FTX به عنوان یک چارچوب قانونی قریب‌الوقوع «اجتناب‌ناپذیر» تا سال ۲۰۲۳ اشاره می‌کند که انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۸ معرفی شود.

در اوایل دسامبر، قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را با هدف الزام صرافی ها به افشای شواهد ذخایر خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه کردند.

اگر این قانون اجرایی شود، ممکن است برای Gate.io مشکلاتی ایجاد کند. این به این دلیل است که آرمانینو، شرکت حسابداری که ما با آن برای اثبات اثبات اولیه کار کردیم، بی سر و صدا خدمات حسابرسی ارزهای دیجیتال خود را در ۱۵ دسامبر پایان داد.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا