🚨 اخبار ارز دیجیتال

گری جنسلر، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در جلسه استماع سنا موضع قاطعی در مورد اجرای ارزهای دیجیتال اتخاذ کرد.

آژانس آقای گنسلر در طول جلسه استماع کمیته بانکی سنا، علیرغم متحمل شدن ضررهای سنگین در دادگاه، ثابت قدم مانده است.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده که ظاهراً از تعدادی از شکست‌های اخیر دادگاه ناراضی است، همچنان بر اینکه آژانس او ​​باید بر ارزهای رمزنگاری شده نظارت داشته باشد، قاطع است و در ۱۲ سپتامبر او قصد دارد همین پیام را به اعضای کنگره برساند.

در دو ماه گذشته، رگولاتورهای اوراق بهادار هم به Grayscale و هم Ripple شکست خورده اند، که این یک شکست بزرگ برای رگولاتور محسوب می شود.

با این حال، در شهادتی که برای جلسه استماع کمیته بانکداری سنا آماده شده بود، گنسلر دیدگاه خود را تکرار کرد که دارایی های رمزنگاری در واقع اوراق بهادار هستند و باید توسط آژانس دولتی خود تنظیم شوند.

در شهادت گنسلر آمده است: “با توجه به نقض گسترده قوانین اوراق بهادار در این صنعت، جای تعجب نیست که این بازارها با مشکلات زیادی روبرو هستند. ما قبلاً این داستان را دیده ایم. این داستان مرا به یاد دهه ۱۹۲۰ قبل از اجرای آن می اندازد.”

در ادامه یک موضوع ثابت، جنسلر استدلال کرد که تقریباً همه دارایی‌های رمزنگاری شده با تست Howie مطابقت دارند، آزمایش قانونی که تعیین می‌کند آیا یک دارایی یا تراکنش می‌تواند یک امنیت در نظر گرفته شود.

اکثر توکن های رمزنگاری ممکن است تست قرارداد سرمایه گذاری را انجام دهند.

جنسلر افزود: «با توجه به اینکه بیشتر توکن‌های رمزنگاری مشمول قوانین اوراق بهادار هستند، اکثر واسطه‌های ارز دیجیتال باید قوانین اوراق بهادار را نیز رعایت کنند.»

در ۱۳ ژوئیه، قاضی آنالیسا تورس تا حدی به نفع ریپل رای داد و اولین شکست قانونی بزرگ خود را به SEC داد. قاضی تورس حکم داد که فروش توکن های XRP به مصرف کنندگان خرده فروشی قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض نمی کند.

SEC در حال حاضر در حال اعتراض به این تصمیم است و انتظار می رود بسیاری از شرکت های رمزنگاری دیگر که از سوی رگولاتور با دعوی قضایی روبرو هستند در درخواست های مربوطه خود برای رد این تصمیم استناد کنند.

مربوط: وکیل ریپل آخرین پرونده SEC را یک “عصاره ریاکارانه” می خواند

در ۲۹ آگوست، SEC با رد پیشاپیش درخواست تبدیل بیت کوین تراست خارج از بورس به صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) دومین ضرر بزرگ را به Grayscale وارد کرد. قاضی در اعلام اینکه رد درخواست Grayscale توسط SEC “خودسرانه و دمدمی مزاجانه” بود، حرفی نزد.

به نظر می‌رسد این ضررهای پررنگ باعث درخواست تجدیدنظر از سوی شبکه پرداخت مبتنی بر بلاک چین LBRY شده است که در ماه جولای به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مجرم شناخته شد.

در ۷ سپتامبر، LBRY یک اخطار تجدیدنظر علیه این تصمیم تسلیم کرد که نشان می‌دهد قصد دارد تصمیم کاهش قبلی را لغو کند و تصمیم دادگاه را به نفع SEC به چالش بکشد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا