اخبار ارز دیجیتال

گری جنسلر رمزارز و پول نقد را در ویدیوی ویروسی 2018 ترکیب می‌کند – توییتر کریپتو واکنش نشان می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری جنسلر، پروفسور MIT در سال 2018 فکر نمی کرد که بیشتر ICOها باعث قانون اوراق بهادار ایالات متحده شده اند.

پس از انتشار ویدئویی در سال 2018 که در آن می‌گفت ارزهای دیجیتال معادل کالاها و پول نقد هستند و نه افزایش اوراق بهادار، جامعه ارزهای دیجیتال، گری جنسلر، رئیس تنظیم‌کننده اوراق بهادار ایالات متحده را به ریاکاری متهم کرده است.

این ویدیو مربوط به کلاس پاییز 2018 «بلاک چین و پول» است که توسط جنسلر، استاد سابق مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) قبل از اینکه رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شود، تدریس می‌کرد.

جنسلر در مورد عرضه اولیه سکه (ICO) گفت: «سه چهارم بازار ICO یا چیزی که به آن اوراق بهادار می‌گویند نیست» و بازارهای ایالات متحده، کانادا و تایوان را «پیرو بازارهای مشابه» خواند. سه حوزه قضایی». به تست هوی. ”

جنسلر گفت: «سه چهارم بازار را غیر اوراق بهادار، فقط کالاها، پول نقد و ارزهای دیجیتال تشکیل می‌دهند.

جنسلر به طور خلاصه اذعان کرد که ICO ها می توانند جنجال بر سر اوراق بهادار ایجاد کنند، اما نتیجه گرفت که “سه چهارم بازار به ویژه به عنوان یک موضوع قانونی مرتبط نیست.”

تعدادی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال از اظهارات جنسلر متحیر شدند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، در پاسخ به پست توییتری ۲۶ آوریل که توسط محقق ارز دیجیتال «zk-SHARK» به اشتراک گذاشته شده بود، به سادگی اظهار نظر کرد: «وای».

اریک وورهیس، بنیانگذار پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال Shapeshift، پرسید: “چه زمانی فردی به دلیل کلاهبرداری دستگیر می شود؟” 658900 دنبال کننده در توییتر در 25 آوریل پست کردند.

فرخ سرمد، بنیانگذار رادیو فرش پادکست Web3 تماس گرفت Gensler یک مهندس سیستم به نام “JD” بود که در توییتی به 346200 دنبال کننده خود “مک” کرد. تماس گرفت به رئیس SEC برای ارائه توضیح در مورد تغییر نظر.

اما همه تماس چشمی برقرار نکردند.

مربوط: گری جنسلر از پاسخ دادن به اینکه آیا ETH یک امنیت است یا نه: جلسه SEC خودداری می کند

پرستون بایرن، دادستان ایالات متحده توضیح داد که استادان و مجریان قانون در “ظرفیت های متفاوت” کار می کنند و گنسلر نباید همان دیدگاه های او را داشته باشد.

جاناتان اشمالفلد، یکی دیگر از وکیل ایالات متحده که در فناوری بلاک چین تخصص دارد، با نظر برن مخالفت کرد و گفت که تفسیر گنسلر از تست هوی نباید با توانایی او تغییر کند.پاسخ در ثانیه توضیح برن می گوید:

«وقتی با موکلانم در مورد این موضوع صحبت می‌کنم، سه پاسخ دارم: قانون به نظر من چیست، مجریان آن را چگونه تفسیر می‌کنند و قانون چگونه باید باشد؟، او به دلیل موقعیتی که دارد، محدود به ارائه است. فقط یکی از آن پاسخ ها.»

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا