اخبار ارز دیجیتال

گری جنسلر به SEC اجازه می دهد تا از هوش مصنوعی برای نظارت مالی استفاده کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

اظهارات رئیس در پاسخ به سوال سناتور کاترین کورتز ماستو در جریان استماع نظارت سنا بیان شد.

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جلسه استماع نظارت سنا در 12 سپتامبر گفت که این کمیسیون در حال حاضر از فناوری هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی نشانه‌های تقلب یا دستکاری در بخش مالی استفاده می‌کند. او شهادت داد که در حال نظارت بر ببینید آیا وجود دارد

آقای جنسلر در 17 ژوئیه یک سخنرانی عمومی در باشگاه مطبوعاتی ملی انجام داد و در آن از ادغام فناوری هوش مصنوعی در برنامه‌های نظارتی SEC خبر داد، اگرچه هیچ استفاده صریح از این فناوری توسط SEC تا به امروز علنی نشده است.

وقتی سناتور کاترین کورتز ماستو از او پرسید که چگونه یک SEC مبتنی بر هوش مصنوعی را تصور می کند، گنسلر پاسخ داد:

“بنابراین ما در حال حاضر این کار را انجام می دهیم. برخی اقدامات نظارتی و اجرایی بر بازار. برای جستجوی الگوها در بازار. … به همین دلیل است که ما بودجه فناوری خود را برای فناوری های جدید امسال، در سال 2024 افزایش می دهیم. این یکی از دلایلی است که ما درخواست کردیم. کنگره برای بودجه بیشتر برای انجام این کار.”

در حالی که جای تعجب نیست که SEC از فناوری هوش مصنوعی در روند عادی تجارت استفاده می کند، تا حدودی تعجب آور است که SEC یک اعلامیه عمومی رسمی در مورد جزئیات استفاده از آن صادر نکرده است.

با این حال، شایان ذکر است که به نظر می‌رسد هیچ الزام قانونی برای سازمان‌های دولتی برای گزارش عمومی استفاده داخلی از فناوری‌های جدید در ایالات متحده وجود ندارد، به غیر از الزام گزارش‌دهی حوادث امنیت سایبری که در مارس 2022 توسط پرزیدنت بایدن امضا شد. ارزش آن را دارد. .

مربوط: چگونه هوش مصنوعی بر زنجیره تامین و لجستیک تاثیر می گذارد

همانطور که جنسلر توضیح داد، دقیقاً مشخص نیست که آژانس از چه نوع هوش مصنوعی استفاده می کند. با این حال، SEC گزارش های تحلیلی متعددی در مورد استفاده از هوش مصنوعی و معاملات الگوریتمی توسط طرفین در بازارهای مالی ارائه کرده است.

منطقی است که سازمان‌های دولتی به طور مشابه از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی استفاده کنند که می‌تواند مقادیر زیادی از اطلاعات را تجزیه کرده و داده‌های غیرعادی را شناسایی کند.

نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا