اخبار ارز دیجیتال

باندها، گربه ها و بیت کوین: هنری ۹ ساله بیت کوین را به کلاس درس می آورد

آندریاس آنتونوپولوس جوان (۹ ساله، بریتانیا) در حال تولید سعی کرد برای کلاس درس خود قرص های نارنجی درست کند.

تلاش یک پسر ۹ ساله نشان می دهد که بیت کوین (BTC) برای همه است و آموزش بیت کوین برای همه سنین است.

هنری که در بریتانیا زندگی می کند، در یک سخنرانی جذاب و سرگرم کننده به همکلاسی های خود درباره بیت کوین گفت. کوین تلگراف با مادر هنری، نویسنده و حامی بیت کوین که در رسانه های اجتماعی با نام دسنترازوز شناخته می شود، صحبت کرد.

دسنترازوز، یا به سادگی سوزی، توضیح می‌دهد که هنری با همکلاسی‌هایش صحبت کرد تا به آنها کمک کند تا درباره موضوعی که برای او جذاب بود یاد بگیرند، شاید به این دلیل که مادر و پدرش به بیت کوین وسواس دارند.

“هنری توسط بیت کوین احاطه شده است. من و پدرش همیشه در مورد آن صحبت می کنیم. آیا شما؟” و سوالات دیگر.

هنری کنجکاو و کنجکاو طبیعتاً سؤالات زیادی می پرسد زیرا “من در ۱۸ ماهگی پیچ تختخوابم را باز می کردم تا ببینم داخل آن چیست.” اما در حالی که بچه های کلاس هنری در مورد کدنویسی و فضا صحبت می کردند، هنری آرام شد. در بیت کوین

سوزی توضیح داد که گفتگو موفقیت آمیز بود. من خیلی راضی هستم. همکلاسی هایش بامزه بودند بنابراین او از آن لذت می برد. این ارائه نمونه عجیبی از محبوبیت و درک رو به رشد بیت کوین در بین نسل های جوان است.

گربه درخشان بیت کوین هنری، مولی.

هنری یک گیف از گربه‌اش به نام مولی و عکسی از خودش که لباس گانگستری پوشیده است را ضمیمه می‌کند تا نشان دهد که بیت‌کوین برای مجرمان نیست و باعث خوشحالی همکلاسی‌هایش شد.

اما آیا هنری موفق شد همکلاسی هایش را درباره بیت کوین «پرتقال» کند؟

“من مطمئن نیستم. شما واقعاً بچه ها را نمی شناسید!

تلاش‌های سازمان‌هایی مانند My First Bitcoin، یک برنامه آموزشی برای کودکان مستقر در السالوادور، و اسباب‌بازی‌ها، کتاب‌ها و بازی‌های بیت‌کوین که به کودکان کمک می‌کند تا در مورد پول و بیت‌کوین بیاموزند، به هنری اطمینان می‌دهد.

متأسفانه، با وجود بهترین تلاش هنری، دوستش ویلیام گفت که ممکن است به Dogecoin (DOGE) علاقه مند باشد. ویلیام برای سرگرمی به ایلان ماسک می‌پیوندد تا از توکن‌های رمزنگاری‌شده رمزگذاری‌شده پشتیبانی کند، اما هر زمان که میلیاردر ماسک در توییت‌هایش از این مم یاد می‌کند، هیپ می‌شود.

در مورد هنری، او تلفن ندارد، بنابراین هنوز نمی تواند SAT ها (ذخیره شده در بیت کوین) را روی هم قرار دهد. سوزی به شوخی گفت: “خواهر او حساب کیف پول ساتوشی دارد، اما تنها جایی که می تواند از آن استفاده کند، در کلینیک استئوپاتیک پدرم است.”

یک کلینیک استئوپاتیک در نزدیکی لندن، انگلستان منبع: BTCmapdotorg

همانطور که در BTCMap.org نشان داده شده است، عمل استئوپاتیک یکی از معدود مکان‌هایی در منطقه چلمزفورد است که بیت‌کوین را می‌پذیرد. با این وجود، از آنجایی که بریتانیا کم کم به ارزهای غیرمتمرکز عادت می کند، تجار بیشتری به این شبکه می پیوندند.

معلم هنری بازخورد دلگرم کننده ای را در مورد ارائه خود به اشتراک گذاشت. و بحث هایی در مورد اینکه آیا هنری می تواند یک سال قبل درباره بیت کوین سخنرانی کند یا خیر وجود دارد. این یک آزمون واقعی برای مهارت اوست.

مربوط: جامعه بیت کوین بریتانیا به انتشار CBDC ورودی و پوند دیجیتال واکنش نشان می دهد

معلم یادداشت دلگرم‌کننده‌ای به جای گذاشت و گفت که دسنترازوز باید به کار پسرش “بسیار افتخار کند”. با توجه به واکنش جامعه بیت کوین در توییتر، آنها نیز همینطور هستند.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا