اخبار ارز دیجیتال

سازنده سخت افزار بازی Razer هک شد، اطلاعات کاربر و کلیدهای رمزگذاری به صورت آنلاین فروخته شد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت های بازی در سنگاپور و ایالات متحده به گزارش هایی مبنی بر فروش ۴۰۴۰۰۰ ایمیل، کلید، ورود به سیستم و سایر اطلاعات پاسخ دادند. مقابله با نشت در سال ۲۰۲۰ هنوز تمام نشده است.

در ۸ جولای، پستی در یک فروم هکرها منتشر شد که اطلاعاتی در مورد هک ادعایی از سازنده سخت‌افزار بازی Razer ارائه می‌کرد.

هکرها اعلام کردند: «ما کد منبع، کلیدهای رمزگذاری، پایگاه‌های داده، ورود به سیستم دسترسی باطن و غیره را دزدیدیم. استریتس تایمز گفت نمونه‌هایی از آدرس‌های ایمیل کاربران ارائه‌شده توسط هکرها را بررسی کرده و مدعی است که این آدرس‌ها از فهرستی حاوی ۴۰۴۰۰۰ ورودی هستند.

این هکر با تعیین قیمت سکه حریم خصوصی Monero (XRM) روی ۱۰۰۰۰۰ دلار گفت: “ما فقط یک بار این را می فروشیم.” اما گفت که پیشنهادات کمتری را نیز در نظر خواهد گرفت.

ریزر در توییتی در ۹ جولای گفت که در حال بررسی یک نقض احتمالی است. وب سایت BleepingComputer ادعا کرد که مشروعیت آدرس ایمیل منتشر شده را تأیید کرده است. Razer اضافه کرد که تمام حساب های کاربری را بازنشانی کرده و از آنها خواسته است که رمز عبور خود را تغییر دهند.

Razer فوراً به سؤالات Cointelegraph پاسخ نداد.

خبر این هک زمانی منتشر می شود که Razer همچنان به عواقب نقض داده ها در سال ۲۰۲۰ رسیدگی می کند. دادگاهی در سنگاپور در ۱۰ ژوئیه به درخواست تجدیدنظر فروشنده فناوری اطلاعات Capgemini علیه جایزه ۶.۵ میلیون دلاری که در دسامبر به Razer اعطا شد، رسیدگی کرد.

مرتبط: Razer Game Incubator zVentures Issue نیاز به ارسال Web3 دارد

در نتیجه افشای اطلاعات در سال ۲۰۲۰، یک برنامه نویس Capgemini ظاهراً خطی از کد را به خطر انداخت که اطلاعات شخصی تقریباً ۱۰۰۰۰۰ کاربر را فاش کرد و داده ها را بین ژوئن تا سپتامبر ۲۰۲۰ آسیب پذیر کرد. این نشت توسط یک مشاور امنیتی در سپتامبر ۲۰۲۰ کشف شد.

ریزر که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد، دفاتری در سنگاپور و ایالات متحده دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۷ یک ارز دیجیتال برای جوایز و اعتبار راه‌اندازی کرد و سال بعد با افزودن قابلیت استخراج، این سرویس را اصلاح کرد. برخی از داده‌هایی که گفته می‌شود در هک ۸ جولای به سرقت رفته‌اند، به نسخه‌های قدیمی‌تر سیستم مربوط می‌شوند.

مجله: چرا به انجمن بازی های بلاک چین بپیوندید؟ از آن لذت ببرید، سود ببرید و بازی های بهتری بسازیدنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا