اخبار ارز دیجیتال

موتور بازی Unity قابلیت MetaMask را به ابزارهای جدید Web3 اضافه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بلاک چین Solana و Tezos نیز جزو ۱۳ پلتفرم رمزنگاری “تأیید شده” هستند که به فروشگاه دارایی Unity اضافه شده اند.

پلتفرم توسعه بازی‌های ویدیویی Unity با هدف کمک به توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به فناوری‌های Web3 برای ساده‌سازی تلاش‌های غیرمتمرکز خود، تعدادی پلتفرم ارزهای دیجیتال را به فروشگاه دارایی خود اضافه کرده است.

در ۲۸ فوریه، یونیتی یک صفحه دسته بندی جدید «غیرمتمرکز» را در فروشگاه دارایی خود با پلتفرم های رمزنگاری «تأیید شده» منتشر کرد تا از توسعه دهندگانی که علاقه مند به ادغام تمرکززدایی در پروژه های خود هستند، حمایت کند.

ارائه‌دهنده کیف پول کریپتو MetaMask یکی از ۱۳ پلتفرم موجود در فروشگاه است، یک کیت توسعه نرم‌افزار که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد کیف پول MetaMask خود را به “هر بازی توسعه یافته با Unity” (SDK) متصل کنند.

بلاک چین هایی مانند Solana (SOL) و Tezos (XTZ) نیز SDK ها را به فروشگاه خود اضافه کرده اند، به همراه Immutable X، یک پلت فرم توسعه دهنده که می خواهد بازی های Web3 را بر روی بلاک چین اتریوم بسازد.

این ادغام به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا «مدل مالکیت» بازی‌های خود را تغییر دهند، و به بازیکنان اجازه می‌دهد منابع درون بازی را ایجاد، کسب کنند و به دست آورند، که سپس می‌توانند مطابق با Unity معامله یا فروخته شوند.

مربوط: چگونه بازی های وب ۳ به عنوان جریان اصلی پذیرفته می شوند

طبق گزارش اخیر DappRadar، گیمرها تقریباً نیمی (۴۸٪) از کل فعالیت بلاک چین را در ژانویه ۲۰۲۳ به خود اختصاص دادند.

بر اساس این گزارش، علاقه روزافزون به توکن‌های بازی به دلیل اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به بازی‌های Web3 است که به جریان اصلی تبدیل می‌شوند.

سارا گرگلاس، تحلیلگر بلاک چین DappRadar، قبلاً به کوین تلگراف گفته بود که بازی بلاک چین در حال حاضر در صنعت سنتی «عمودی» است و با توجه به اینکه فناوری بلاک چین کشش بیشتری پیدا می‌کند، Web3 این بازی را «اقتباس بیشتر» به جریان اصلی می‌آورد.

در همین حال، کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران ایلیویوم، در ۲۴ ژانویه به کوین تلگراف گفت که “چالش اصلی” برای بازی های بلاک چین در حال حاضر، ورود “گیمرهای معمولی” به بازار است. ”نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا