اخبار ارز دیجیتال

Gaming DAO به کاربران در مورد ایردراپ های جعلی در میان هک رسانه های اجتماعی هشدار می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ناشر غیرمتمرکز بازی گفت که تیمش شاهد افزایش قابل توجهی در تلاش‌های فیشینگ در جامعه خود و در اکوسیستم Arbitrum بوده است.

سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) متمرکز بر بازی اخیراً به کاربران خود هشدار داده است که برخی از حساب های X آنها در معرض خطر قرار گرفته است. این شرکت به جامعه یادآوری کرد که هیچ برنامه ای برای ایردراپ، ضرابخانه های جدید و غیره ندارد.

در توییتی که در ۲۴ ژوئیه منتشر شد، ناشر غیرمتمرکز بازی Treasure اعلام کرد که حساب‌های X Playontreasure و Playbridgeworld توسط هکرها ربوده شده‌اند. این سازمان به کاربران هشدار داد که با پیوندهای به اشتراک گذاشته شده توسط حساب هایشان تعامل نداشته باشند.

ناشر بازی رمزنگاری پس از تلاش برای دسترسی مجدد به حساب های خود ارسال شده در ۲۵ ژوئیه، آنها اعلام کردند که می توانند حساب X را دوباره به “دستان صالح” بازگردانند و در نهایت توانستند مشکل را مهار کنند.

این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی وقوع هک یا اینکه آیا قربانیان تحت تأثیر نقض امنیتی اخیر قرار گرفته اند ارائه نکرده است. با این حال، این شرکت به کاربران هشدار داد که احتیاط کنند و ایمن بمانند، و تاکید کرد که تیم شاهد افزایش قابل توجهی در تلاش‌های فیشینگ در جامعه Treasure و در اکوسیستم گسترده‌تر Arbitrum بوده است.

مربوط: Dota 2، حرفه ای های Rocket League می خواهند بازی های وب ۳ و بلاک چین را “کاوش کنند”.

در ۲۱ جولای، Changpeng Chao، مدیر عامل بایننس صرافی، به صنعت ارزهای دیجیتال در مورد افزایش فیشینگ و هک هشدار داد. ژائو از کاربران صرافی خواست به جای استفاده از ۲FA مبتنی بر اپراتور تلفن همراه، از سیستم‌های احراز هویت دو عاملی مبتنی بر سخت‌افزار (۲FA) استفاده کنند.

در رویداد اخیر کنفرانس ۶ جامعه اتریوم در پاریس، مودیت گوپتا، مدیر ارشد امنیت اطلاعات Polygon در مورد دشواری مدافع بودن در دنیای امنیت صحبت کرد. گوپتا گفت که مدافعان وظیفه دارند تمام نقاط ورود احتمالی را پوشش دهند. وی تاکید کرد که اگر سوراخ باشد، یک نفر وارد می شود. از سوی دیگر، برای مهاجمان آسان است که یک راه برای نفوذ پیدا کنند و بقیه را نادیده بگیرند.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا