اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین بازی Oasys با توسعه دهنده بازی کره ای Com2uS همکاری می کند

توسعه دهندگان برجسته بازی کره جنوبی آماده راه اندازی XPLA Verse هستند، یک راه حل لایه دوم در بالای پلتفرم اثبات سهام (PoS) Oasys.

همکاری Com2uS، Oasys آغاز می شود

بلاک چین Oasys با محوریت بازی، همکاری خود را با توسعه‌دهنده بازی‌های کره‌ای Com2uS، نهادی که در پشت ده‌ها بازی برتر قرار دارد، اعلام کرده است. این دو شرکت روی ادغام L1/L2 برای داغ‌ترین موارد استفاده در بخش GameFi و بازی‌های زنجیره‌ای با هم کار خواهند کرد.

شرکت فرعی Com2uS که کاملاً متعلق به XPLA است، لایه دوم بومی XPLA Verse را نیز به عنوان اولین توسعه Com2uS توسعه خواهد داد.

Com2uS، اولین استودیو بازی سازی و شرکت انتشاراتی است که بازی های موبایل را در کره جنوبی توسعه می دهد، در حال حاضر به عنوان یک اعتبارسنجی داخلی در بلاک چین Oasys عمل می کند.

دومینیک جانگ، رئیس توسعه کسب‌وکار Oasys و رئیس کره، تأکید کرد که چشم‌انداز و ارزش‌های شرکت او با چشم‌انداز و ارزش‌های شریک جدیدش همسو است:

ما از گسترش Com2uS و XPLA در اکوسیستم Oasys استقبال می کنیم. ارزش اصلی Oasys از این دیدگاه ناشی می‌شود که Oasys به عنوان یک بلاک چین متمرکز بر بازی عمل می‌کند که راه‌حل‌های بهینه را به شرکت‌های بازی ارائه می‌دهد، و همچنین کاملاً مطمئن هستیم که همکاری ما منجر به تجربه‌های نوآورانه‌ای در بازی خواهد شد که گیمرها تجربه خواهند کرد. بسیار شایسته

محصول هیبریدی جدید مبتنی بر Oasys قرار است از زیرساخت های پیشرفته Oasys استفاده کند تا تجربه های بازی پیشرفته را به گیمرهای Web3 به سازگارترین راه ارائه دهد.

The Walking Dead: All Stars با دیگر بازی‌های AAA به Oasys می‌آید

رهبر تیم XPLA، پل کیم، اضافه کرد که گسترش بازار ژاپن یکی از محورهای اصلی مشارکت جدید است:

XPLA با مشارکت خود با Oasys گام مهمی را در ژاپن، سومین بازار بزرگ بازی در جهان، خواهد برد. ما قصد داریم در نیمه اول سال دو بازی اصلی وب ۳ را بر اساس IP های شناخته شده جهانی راه اندازی کنیم تا جامعه گیمرهای ژاپنی ۵۵ میلیونی را جذب کنیم.

تحت این همکاری، در کنار یکپارچه‌سازی فناوری و راه‌اندازی L2، Com2uS IPهای ممتاز خود از جمله Summoners War: Chronicle و The Walking Dead: All Stars را نیز به شبکه Oasys خواهد آورد.

هر دو بازی بر روی XPLA Verse در بلاک چین Oasys قابل بازی خواهند بود که به آنها امکان می دهد مخاطبان بیشتری را در نقاط مختلف جهان جذب کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا