اخبار ارز دیجیتال

گیمرها تقریباً نیمی از کل فعالیت بلاک چین را در ژانویه به خود اختصاص دادند: گزارش DappRadar


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس گزارش جدید DappRadar، بازی های بلاک چین 48 درصد از کل فعالیت DApp را در ماه اول سال 2023 به خود اختصاص داده اند.

بازی‌های بلاک‌چین بازی برای کسب درآمد سال گذشته با رکود مواجه شدند زیرا گیمرها بهبود تجربه گیم‌پلی خود را در اولویت قرار دادند.

اما طبق گزارش جدید DappRadar، در اولین ماه سال 2023، گیمرها تقریباً نیمی (48٪) از کل فعالیت بلاک چین را به خود اختصاص دادند.

در ژانویه، ارزش بازار برترین توکن‌های بازی نیز به طور متوسط ​​122 درصد افزایش یافت، در حالی که Gala (GALA)، توکن ابزار دیجیتال اکوسیستم Gala Games، 218 درصد افزایش یافت.

بر اساس این گزارش، علاقه روزافزون به این توکن‌های بازی ناشی از هجوم صنعت به مخاطبان اصلی است. به عنوان مثال، Gala Games پس از خرید یک استودیوی جدید بازی موبایل با بیش از 20 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت و 15 بازی، خبرساز شد.

سارا گرگلاس، تحلیلگر بلاک چین DappRadar، به کوین تلگراف گفت که می توان فرض کرد که بازی های بلاک چین همچنان بخش مهمی در صنعت بر اساس معیارهای زنجیره ای در دو سال گذشته خواهد بود. مزرعه برنج.

“این به این دلیل است که بازی های بلاک چین در حال حاضر در صنعت سنتی عمودی هستند. با افزایش سرعت بلاک چین، ما شاهد پذیرش بیشتری در بازی های اصلی وب 3 خواهیم بود.”

بلاک چین وکس با 331000 کیف پول فعال منحصر به فرد همچنان فعال ترین فعالیت بازی را دارد. هر سه اکوسیستم برتر بازی بلاک چین، پروتکل های بازی خود را از اواخر سال 2022 تا اوایل سال 2023 افزایش داده اند، به جز زنجیره BNB.

منبع: DappRadar

اوایل سال 2023 شاهد افزایش فعالیت‌ها با بودجه قوی برای چیزی بود که بسیاری آن را بازی بلاک چین می‌نامیدند.ساختمان” سال. این اصطلاح تمرکز صنعت بر ساخت بازی های قوی تر و با کیفیت تر را خلاصه می کند.

گرگلاس گفت که سرمایه گذاری در این عمودی “به طور قابل توجهی افزایش یافته است”، با سرمایه گذاری کلی در سال 2022 حدود 7.6 میلیارد دلار، که 105 درصد نسبت به سال 2021 افزایش یافته است. سرمایه گذاری در صنعت بازی های بلاک چین تنها در ژانویه از 156 میلیون دلار گذشت.

مربوط: آغاز دوره جدیدی از بازی های وب 3 با پایدار کردن بازی برای کسب درآمد

علاوه بر این، این گزارش بر نقش متاورس در افزایش فعالیت بازی های بلاک چین در سال جاری تاکید می کند. بر اساس داده‌ها، حجم تراکنش‌های بازی‌های مرتبط با دنیای مجازی در ژانویه به ۴۴.۵ میلیون دلار رسید که نسبت به ماه قبل ۱۱۴ درصد افزایش داشت.

در حالی که درآمد 19 درصد کاهش یافت، رشد کلی ناشی از موفقیت پلتفرم‌های متاورس اصلی مانند The Sandbox و Decentraland بود که به ترتیب شاهد رشد 114 درصدی و 83 درصدی حجم تراکنش‌ها بودند.

طبق گزارش 2022 DappRadar، بازی‌های Web3 تقریباً نیمی از کل تراکنش‌های مبتنی بر بلاک چین را در آن سال تشکیل می‌دادند.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا