اخبار ارز دیجیتال

گیمرها بیشتر از NFT ها به کسب بیت کوین علاقه مند هستند: مطالعه

این نظرسنجی نشان داد که بیش از پنج برابر بیشتر پاسخ دهندگان به کسب بیت کوین در حین بازی در مقایسه با NFT علاقه مند بودند.

در حالی که برخی از گیمرها مخالف ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بازی‌های خود هستند، نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که اکثریت آن‌ها زمانی که فرصت کسب ارزهای رمزنگاری‌شده به آنها داده می‌شود، مایل به بازی هستند.

در این اعلامیه، شرکت فین‌تک Zeebedee نظرسنجی از گیمرهای مستقر در ایالات متحده منتشر کرد که میزان قرار گرفتن آنها در معرض ارزهای دیجیتال و احساسات آنها را نسبت به بازی‌های بلاک چین اندازه‌گیری می‌کرد.

محققان دریافتند که 67 درصد از پاسخ دهندگان در صورت ارائه پاداش های کریپتو به احتمال زیاد یک بازی رایگان را انجام می دهند. تجارت با گیمرها مزایایی را به همراه دارد و 23 درصد گفته اند ممکن است تأثیر منفی داشته باشد. 32 درصد باقی مانده نظری ندادند.

جدای از این موارد، این نظرسنجی همچنین نشان داد که 27 درصد از پاسخ دهندگان به کسب بیت کوین (BTC) در بازی ها علاقه مند هستند، در حالی که تنها 5 درصد به کسب NFT علاقه مند هستند. این نشان می دهد که گیمرهای بیشتری علاقه بیشتری به کسب بیت کوین در بازی های Play-to-Earn (P2E) دارند تا صرفاً NFT.

به گفته Ben Cousens، مدیر ارشد استراتژی Zeebedee، یکی از نکات برجسته این نظرسنجی این بود که اکثر گیمرها نظر مثبت یا خنثی نسبت به پاداش‌های کریپتو داشتند. به طور جداگانه، مدیر اجرایی اشاره کرد که علاقه به بیت کوین نیز زیاد است. کوزنس توضیح می دهد:

علیرغم اینکه بیشتر توجه صنعت به NFTها معطوف شده است، بیت کوین به عنوان محبوب ترین دارایی غیرمتمرکز در بین گیمرها در مقایسه با سایر ارزهای رمزنگاری شده، از جمله NFTها، برجسته است.

محققان دریافتند که 55 درصد از پاسخ دهندگانی که دارای ارزهای رمزپایه هستند، آنها را نگه نمی دارند. بقیه بیت کوین، اتر (ETH) یا دوج کوین (DOGE) را در اختیار دارند.

مربوط: گیمرهای بلاک چین با تلاش کاربران برای «انباشته کردن رمزارزها» – DappRadar – افزایش می یابند

در همین حال، نظرسنجی دیگری که در 15 جولای منتشر شد نشان داد که از هر سه گیمر یک نفر به استفاده از رمزنگاری در متاورس علاقه مند است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که مفهوم بازی‌های P2E با استقبال خوبی مواجه شده است، به طوری که 40 درصد از گیمرها می‌خواهند با بازی در متاورس درآمد کسب کنند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا