اخبار ارز دیجیتال

گلکسی دیجیتال پس از ضرر خالص ۱ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۲ سودآور شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت دارایی دیجیتال به رهبری مایک نووگراتز در بیشتر سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ سود قبل از مالیات ۱۵۰ میلیون دلاری را ثبت کرد.

شرکت سرمایه گذاری کانادایی گلکسی دیجیتال، که توسط شخصیت بلاک چین مایک نووگراتز اداره می شود، ۱۵۰ میلیون دلار سود موقت قبل از مالیات را از ۱ ژانویه ۲۰۲۳ تا ۲۴ مارس ۲۰۲۳، ۲۸ مارس گزارش کرد.

این نتیجه به دنبال زیان خالص ۱ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۲ است که عمدتاً ناشی از زیان تحقق نیافته ۶۵۹ میلیون دلاری در دارایی های دیجیتال و زیان محقق نشده ۴۹۶ میلیون دلاری در سرمایه گذاری است. نووگراتز می گوید:

“۲۰۲۲ یک سال سازنده برای Galaxy خواهد بود، زیرا ما و صنعت ما با رویدادهای اقتصاد کلان بی سابقه ای مواجه شده ایم، اما ما موفق شده ایم مسیر خود را ادامه دهیم و تجارت خود را برای آینده بسازیم. ما توانستیم به طور فرصت طلبانه از فرصت استراتژیک سرمایه گذاری کنیم.

در ۱۹ می ۲۰۲۲، نووگراتز ادعا کرد که به دلیل فروپاشی اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری Terra Luna “برای همیشه متواضع” شده است، و گفت که صنعت کریپتو “قوی تر از همیشه به نظر می رسد.”، او تکرار کرد، به این زودی ها از بین نخواهد رفت. یک سال پیش در ۳ فوریه ۲۰۲۱، Cointelegraph گزارش داد که Galaxy Digital 25 میلیون دلار در پروتکل Terra Luna سرمایه گذاری کرده است. گلکسی دیجیتال سود خالص ۱.۷ میلیارد دلاری را در اوج بازار گاوی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ گزارش کرده است.

در آگوست ۲۰۲۲، گلکسی دیجیتال پس از بستن قرارداد ۱۰۰ میلیون دلاری برای خرید شرکت مدیریت دارایی دیجیتال BitGo، طبق گزارش ها، از برنامه های خود برای عرضه عمومی در ایالات متحده صرف نظر کرد. در اواخر نوامبر، این شرکت ۷۷ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX را فاش کرد که احتمالاً ۴۸ میلیون دلار برای برداشت قفل شده است.

تا پایان سال ۲۰۲۲، سرمایه شریک شرکت از ۲.۶ میلیارد دلار به ۱.۴ میلیارد دلار در سال گذشته کاهش یافت. با وجود شکست، Novogratz می گوید که دارای موقعیت نقدینگی قوی ۹۵۷ میلیون دلاری است. از جمله، این شرکت انتظار دارد تا پایان سال جاری نرخ هش استخراج بیت کوین (BTC) را به ۴ اگزاهش در ثانیه افزایش دهد، تا حدی به دلیل این که شرکت تابعه گلکسی ماینینگ، تسهیلات هلیو را به قیمت ۶۵ میلیون دلار خریداری کرده است.

مجله: پنج سال از آزمایش “۱۰ رمزارز برتر” و درس های آموخته شدهنویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا