اخبار ارز دیجیتال

گلکسی دیجیتال ۷۷ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض FTX، با ۴۸ میلیون دلار به طور بالقوه در برداشت قفل شده است.

میزان قرار گرفتن در معرض تنها کسری از ۱.۵ میلیارد دلار نقدینگی شرکت است.

شرکت خدمات مالی بلاک چین گلکسی دیجیتال در آخرین فراخوان درآمد سه ماهه خود در ۹ نوامبر، ۷۶.۸ میلیون دلار در معرض نقدینگی و دارایی های دیجیتالی در معرض صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX قرار داده است. گلکسی دیجیتال می گوید که از این مبلغ ۴۷.۵ میلیون دلار در حال حاضر در مرحله برداشت است.

یک روز پیش از آن، FTX اعلام کرد که تمام برداشت‌های خود را پس از اجرا در بانک‌های مصرف‌کننده به همراه کاهش فاجعه‌بار قیمت در توکن FTT بومی که صرافی به‌عنوان وثیقه مورد استفاده قرار می‌گرفت، به حالت بحران نقدینگی متوقف کرده است.

علیرغم وضعیت فعلی، گلکسی دیجیتال اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار نقدینگی دارد که شامل ۱ میلیارد دلار نقدینگی و ۲۳۵.۸ میلیون دلار دیگر به صورت استیبل کوین می‌شود و ضرر و زیان را کاهش می‌دهد. در طول سه ماهه منتهی به ۳۰ سپتامبر، به دلیل کاهش ارزش بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه شریک شرکت ۱۲ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت و به ۱.۸ میلیارد دلار رسید.

Galaxy Digital درآمد خود را عمدتاً از هزینه های مشاوره، کارمزد مدیریت، درآمد وام، درآمد استخراج، تغییر در ارزش منصفانه سرمایه گذاری ها و مشتقات به دست می آورد. درآمد این شرکت در سه ماهه سوم ۸۴.۹ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت و به ۳۲.۷ میلیون دلار رسید. این امر ناشی از کاهش چشمگیر سود مخارج سرمایه ای نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.

در آینده، این شرکت بازسازی سازمانی خود را تکمیل خواهد کرد و سال آینده از بورس اوراق بهادار تورنتو کانادا به بورس NASDAQ مستقر در ایالات متحده منتقل می شود. از اواسط ژانویه ۲۰۲۳، دیمین وندرویرت، رئیس جمهور مشترک، کناره گیری می کند و مشاور و کارگردان می شود. از ۱۶ می تا ۲۴ اکتبر، این شرکت از بخشی از پول نقد برای بازخرید تقریباً ۵۲ میلیون دلار سهام موجود استفاده کرد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا