🚨 اخبار ارز دیجیتال

G7 تسریع پذیرش جهانی “قانون سفر” برای دارایی های رمزنگاری را ترویج می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک گروه هفت نفره در ژاپن برای بحث در مورد مقررات CBDC و ارزهای دیجیتال، با هدف تسریع اجرای “قانون سفر” رمزنگاری، گرد هم آمدند.

کمیته G7 اخیراً در نیگاتا، ژاپن تشکیل جلسه داد تا از جمله در مورد پیامدهای مالی جهانی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) و قوانین حاکم بر انتقال دارایی‌های رمزنگاری شده بحث کند.

کمیسیون در بیانیه‌ای که خلاصه‌ای از بحث‌های خود داشت، حمایت خود از توسعه CBDC را تکرار کرد و اشاره کرد که مبتنی بر «شفافیت، حاکمیت قانون، حکمرانی صحیح اقتصادی، امنیت سایبری و حفاظت از داده‌ها» است. تایید.

در این بیانیه آمده است که از کار صندوق بین‌المللی پول (IMF) برای تهیه «راهنمای CBDC» استقبال می‌کند و کمیته G7 انتظار دارد که اولین دستاوردها توسط گروه بانک جهانی و نشست‌های سالانه صندوق بین‌المللی پول در سال ۲۰۲۳ منتشر شود. مشتاقانه منتظر است – در ۱۵ اکتبر در مراکش مراکش برگزار می شود.

اعضای پانل همچنین درباره «قانون سفر» بحث‌برانگیز بحث کردند، که مؤسسات مالی را ملزم می‌کند که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بیش از ۳۰۰۰ دلار را پردازش کنند تا نام، آدرس و اطلاعات حساب فرستنده را افشا کنند. در این اطلاعیه موضع کمیسیون به شرح زیر مشخص شده است:

ما از تلاش‌های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برای تسریع در پذیرش جهانی استانداردهای FATF برای دارایی‌های مجازی، از جمله «قاعده سفر» و همچنین کار روی خطرات نوظهور مانند توافق‌نامه‌های DeFi و همتا به همتا حمایت می‌کنیم. تجارت. افزایش “

کمیته G7 متشکل از نمایندگانی از کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، بریتانیا و ایالات متحده است و اتحادیه اروپا به عنوان یک کشور عضو “بی شمارش” عمل می کند.

نشست نیگاتا پیش از اجلاس سالانه G7 که قرار است ۱۹ تا ۲۱ می در هیروشیما برگزار شود، برگزار می شود.

مرتبط: G7 برای تشدید مقررات کریپتو همکاری می کند: گزارش

در حالی که هنوز مشخص نیست که جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده در آن شرکت خواهد کرد، زیرا بن بست قریب الوقوع سقف بدهی باعث بن بست کنگره شده است، فایننشال تایمز در طول این اجلاس گفت که “ایالات متحده تمایل بیشتری برای حمایت از شرکای کشور ثروتمند خود خواهد داشت.”، امیدوار است که افزایش یابد. فشار اقتصادی بر چین».

جالب اینجاست که در بیانیه کنفرانس نیگاتا ۱۷ بار از اوکراین نام برده شده است (۱۸ بار از روسیه نام برده شده است) اما به چین اصلا اشاره نشده است.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا