اخبار ارز دیجیتال

آینده استخراج بیت کوین و نصف کردن بیت کوین

در اپیزود این هفته از Market Talks، در مورد آینده استخراج بیت کوین و اینکه چگونه ماینرها می توانند سود خود را به حداکثر برسانند و همچنین هاوینگ بیت کوین آینده و تاثیر آن بر صنعت ماینینگ بحث می کنیم.

درباره آخرین قسمت کوین تلگراف بحث بازاردر , ری سالموند میزبان با دن روزن، معاون مدیر مشتقات در Luxor، یک استخر استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در ایالات متحده، مرکز تحقیقات و ارائه دهنده خدمات صحبت کرد.

در این نمایش، روزن به این موضوع می‌پردازد که چگونه نصف شدن بیت‌کوین آینده بر قیمت‌های بیت‌کوین تأثیر می‌گذارد، چرا نوسانات بیت‌کوین برای سال‌های آینده دو رقمی باقی می‌ماند، و توانایی ماینرها برای محافظت از عملیات خود. مشتق هش ریت.

به گفته روزن،

“دارایی های بالغ در اولین راه اندازی نوسانات بالایی را تجربه می کنند. زمانی که بیت کوین با سهام فناوری اوایل دهه ۹۰ مانند اپل و گوگل مقایسه شد، نوسانات آن نجومی بود. به سطوح بسیار بالایی از نوسانات بین ۷۰ تا ۱۰۰٪ رسید. [range] چهار سال پیش. این در طول زمان کاهش یافته است، اما این روند احتمالاً با افزایش سرمایه گذاری دارایی ها و در نهایت راه اندازی ETF ها ادامه خواهد یافت. [exchange-traded fund]. یک روز، شاید در چهار تا پنج سال، ممکن است شاهد یک طبقه دارایی با نرخ سالانه ۲۰٪ یا کمتر باشیم. ”

از لحاظ تاریخی، ماینرها گزینه‌های کمی برای محافظت از ریسک‌ها در عملیات خود داشته‌اند، به جز پاداش‌های نویدبخش برای بیت‌کوین‌های استخراج‌شده. مشتقات هش ریت Luxor اساساً زیرساخت‌هایی را به این بخش از صنعت اضافه می‌کنند و به استخراج‌کنندگان اجازه می‌دهند تا در معرض نوسانات قیمت هش قرار بگیرند. مشتقات به ماینرها این امکان را می دهند که در صورت نوسانات پیش بینی نشده ای که بر کارایی عملیات آنها تأثیر می گذارد، درآمدهای آتی را پیش بینی و قفل کنند.

مربوط: با نادیده گرفتن افت قیمت بیت کوین توسط ماینرها، دشواری بیت کوین ۶ درصد به اوج جدید رسید

ماکروها همچنان بر قیمت بیت کوین و ماینرها تأثیر می گذارند

روزن در مورد این کلان و اینکه چگونه می تواند بر قیمت بیت کوین و ماینرهای آن تاثیر بگذارد، گفت: بازارها در تورم بلندمدت در محدوده ۲.۵ تا ۳ درصد شروع به قیمت گذاری می کنند. در عین حال، ما هنوز دلار آمریکا را به عنوان یک پناهگاه امن می بینیم که بر سهام تاثیر می گذارد و در عین حال باعث ایجاد بادهای مخالف کلان و کاهش ارزش دارایی های دلاری می شود. ”

علیرغم چشم انداز وخیم اقتصادی، روزن معتقد است:

ممکن است قیمت بیت کوین در آستانه نصف شدن یا مدت کوتاهی پس از آن به ۶ رقم نرسد، اما بادهای مخالف کلان و افزایش قوی‌تر پس از آن، آن را در شش ماه آینده به پایین‌ترین حد ممکن می‌رساند. من تعجب نمی‌کنم.»

اپیزود کامل را بشنوید بحث بازار فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph ما، لایک و مشترک شوید.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا