اخبار ارز دیجیتال

فوجیتسو پلتفرم شتاب دهنده Web3 را برای استارت آپ ها و شرکت های شریک راه اندازی کرد

پلت فرم شتاب Web3 فوجیتسو وعده داده است که APIهای خدمات مبتنی بر بلاک چین، فناوری محاسباتی پیشرفته، شبیه سازی و هوش مصنوعی را برای توسعه دهندگانی که برنامه ها و خدمات Web3 را ایجاد می کنند، ارائه دهد.

شرکت فناوری چندملیتی فوجیتسو مستقر در ژاپن امروز از راه اندازی یک پلتفرم جدید برای پشتیبانی از توسعه دهندگان Web3 در سراسر جهان خبر داد.

طبق گزارش Fintech Times، پلتفرم شتاب Web3 فوجیتسو یک محیط توسعه، APIهای خدمات مبتنی بر بلاک چین، فناوری محاسبات پیشرفته، شبیه‌سازی، هوش مصنوعی و بهینه‌سازی ترکیبی را با استارت‌آپ‌هایی که Web3 می‌سازند، شرکت‌های شریک، ترکیب می‌کند و هدف ما ارائه آن به دانشگاه‌ها است. برنامه ها و خدمات.

این شرکت گفت که هدف پلتفرم آن حمایت از ایجاد یک اکوسیستم متنوع از برنامه های کاربردی Web3 برای موارد استفاده مختلف، مانند مدیریت حقوق محتوای دیجیتال، معاملات تجاری، قراردادها و فرآیندها است. همچنین دسترسی رایگان به برخی از شرکت کنندگان برنامه شتاب دهنده جهانی فوجیتسو برای CaaS را فراهم می کند. از مارس ۲۰۲۳، شرکای برنامه در ژاپن به این پلتفرم دسترسی خواهند داشت، اما این شرکت قصد دارد تا اواخر سال جاری در دسترس بودن آن را در سطح جهانی گسترش دهد.

فوجیتسو سه موضوع مهم را برای پلتفرم Web3 تعیین کرده است، از جمله “تحقق یک جامعه خلاق مشترک از طریق سازمان های مستقل توزیع شده (DAOs)، مدیریت حقوق محتوای دیجیتال و استفاده، و تحقق اعتماد دیجیتال. برای حمایت از توسعه پلتفرم جدید، فوجیتسو مسابقه برنامه ریزی و توسعه جهانی را با هدف ایجاد و پیاده سازی جامعه DAO و ایجاد خدمات جدید Web3 برگزار می کند.

موارد مرتبط: آزمایشگاه های کرونوس دومین گروه را در برنامه شتاب دهنده Web3 تحت حمایت ۱۰۰ میلیون دلاری می پذیرد

برنامه شتاب دهنده مبتنی بر Web3 در سال گذشته رشد کرده است. همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، شتاب دهنده Web3 Beacon اخیراً اولین گروه خود از ۱۳ شرکت را برای فارغ التحصیل شدن و نمایش استارت آپ های مبتنی بر بلاک چین تکمیل کرده است. این گروه با نام “Cohort 0” در ماه اکتبر با ۱۵ شرکت از زیربخش های رمزنگاری DeFi، بازی و زیرساخت راه اندازی شد.

در ۳۱ ژانویه، کوین تلگراف همچنین گزارش داد که شتاب دهنده استارت آپ بلاک چین، آزمایشگاه های Khronos، افتتاح برنامه های کاربردی برای دومین گروه از برنامه شتاب دهنده Khronos را با حمایت ۱۰۰ میلیون دلاری اعلام کرد.

Cointelegraph برای اظهار نظر با فوجیتسو تماس گرفته است، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا