اخبار ارز دیجیتال

فوجیتسو علاقه مند به خدمات تجارت رمزارز: برنامه علامت تجاری


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برندسازی به ارائه خدمات مالی مانند پذیرش سپرده، تامین مالی وام، مدیریت مالی و تبادل ارز دیجیتال اختصاص دارد.

غول فناوری ژاپنی فوجیتسو درخواست علامت تجاری را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرده است و قصد خود را برای ارائه خدمات کارگزاری برای تراکنش های ارزهای دیجیتال، در میان سایر موسسات مالی ارزهای دیجیتال و غیر رمزنگاری، آشکار کرده است.

درخواست علامت تجاری فوجیتسو، همانطور که در یک سند رسمی ثبت شده در 16 مارس نشان داده شده است، “شامل یک مارپیچ S شکل بر روی کلمات سبک FUJITSU، J و I است.” هدف ثبت یک علامت تجاری جدید است. این شامل پذیرش سپرده، اعطای وام، مدیریت امور مالی و مبادله دارایی های رمزنگاری شده است.

لوگوی فوق یک علامت تجاری در حال انتظار فوجیتسو است. منبع: tsdr.uspto.gov

تصویر بالا نشان‌دهنده لوگوی به‌روز شده‌ای است که فوجیتسو قصد دارد برای ارائه خدمات مورد نظر علامت تجاری آن را ثبت کند. علاوه بر این، قطعه زیر افشای خدمات فوجیتسو به USPTO و همچنین ادعاهای مربوط به علامت تجاری آن را نشان می دهد.

برنامه علامت تجاری برای خدمات رمزنگاری فوجیتسو. منبع: tsdr.uspto.gov

علاقه فزاینده فوجیتسو به وب 3 در ماه فوریه زمانی که پلتفرم شتاب دهی Web3 را برای استارتاپ ها و شرکا راه اندازی کرد مشهود بود. این پلتفرم برای پشتیبانی از ایجاد یک اکوسیستم متنوع از برنامه‌های کاربردی Web3 در موارد مختلف مانند مدیریت حقوق محتوای دیجیتال، معاملات تجاری، قراردادها و فرآیندها در نظر گرفته شده است.

مربوط: نخست‌وزیر ژاپن می‌گوید DAO و NFT به حمایت از استراتژی «ژاپن خنک» دولت کمک خواهند کرد

در اوایل سال 2023، تنظیم‌کننده مالی ژاپن از تنظیم‌کننده‌های جهانی خواست تا قوانین بانکی سخت‌تر را برای بخش ارزهای دیجیتال معرفی کنند.

Mamoru Yanase، معاون دفتر برنامه ریزی استراتژیک آژانس خدمات مالی، اذعان کرد که مشکل از ارزهای دیجیتال نیست. او گفت: «این رمزنگاری فی نفسه نیست که باعث رسوایی‌های اخیر شده است» و افزود که «حکومت ضعیف، کنترل‌های داخلی ضعیف، فقدان مقررات و نظارت» مقصر هستند.

مجله: 700 میلیون دلار ETF بیت کوین سامسونگ سقوط کرد، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرسنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا