🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایگانی دادگاه FTX از خرید قایق بادبانی ۲.۵ میلیون دلاری مدیرعامل سابق Alameda فاش می‌کند

پرداخت به American Yacht Group در دسته پرداخت هایی که به نفع خودی ها در یک سال قبل از فروپاشی صرافی ارز دیجیتال است، فاش شد.

بدهکاران FTX مجموعه‌ای از صورت‌های مالی را منتشر کرده‌اند که معاملاتی را نشان می‌دهد که قبل از فروپاشی صرافی اصلی ارزهای دیجیتال به نفع مدیران شرکت بوده است.

شکایتی که اخیراً در دادگاه ورشکستگی فدرال دلاور تنظیم شده است چندین پرداخت را کشف کرد که مستقیماً به نفع مدیران ارشد FTX و Alameda Research بوده است. به طور خاص، پرداخت ها یا نقل و انتقالات دارایی در سال قبل از ورشکستگی FTX انجام شده است.

پرونده های دادگاه در دادگاه ورشکستگی فدرال دلاور.منبع: کرول

در مارس ۲۰۲۲، این شرکت قراردادی ۲.۵۱ میلیون دلاری را به American Yacht Group واگذار کرد که به نفع سام ترابوکو، مدیر عامل سابق Alameda Research بود.

که در توییت در آگوست ۲۰۲۲، ترابوکو به هوادارانش اعلام کرد که استعفا داده است، اما همچنین به داشتن قایق اعتراف کرد.

مربوط: شاهدان متخصص موسس FTX ممکن است تا ۱.۲ میلیون دلار در ساعت هزینه داشته باشند

در آوریل ۲۰۲۲، Bankman-Fried و Wang سهام Robinhood را به مبلغ ۳۵,۱۸۵,۲۴۲ دلار خریداری کردند. در می ۲۰۲۲، ۱۹.۴۵ میلیون دلار برای به دست آوردن سهام بیشتر سرمایه گذاری کرد. این نشان می دهد که Bankman-Fired مالک ۹۰٪ سهام و Wang مالک ۱۰٪ بود.

در ۳۱ آگوست، رابینهود خرید ۵۵,۲۷۳,۴۶۹ سهم خود را به قیمت تقریبی ۶۰۶ میلیون دلار تکمیل کرد. پس از اعلام این معامله، جیسون ورنیک، مدیر مالی رابینهود، اعلام کرد که شرکت از نتیجه کار راضی است.

ما از تکمیل این خریدهای سهام خوشحالیم و مشتاقانه منتظر اجرای برنامه های رشد خود از طرف مشتریان و سهامداران هستیم.

با این حال، این شرکت خاطرنشان می کند که افشای اطلاعات محدود به ارز فیات است. پاسخ به این سوال شامل تمام نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال، سایر دارایی های دیجیتال یا سایر دارایی ها در حال حاضر نمی شود.

مجله: تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا