اخبار ارز دیجیتال

FTX به دنبال مجوز برای فروش FTX ژاپن و FTX اروپا و همچنین LedgerX است

چهار کسب‌وکار که FTX امیدوار است آنها را بفروشد، به تازگی خریداری شده‌اند، و وکلا ادعا می‌کنند که این روند فروش را ساده‌تر می‌کند.

در ۱۵ دسامبر، وکلای نماینده FTX دادخواستی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کردند و به دنبال مجوز برای فروش شعبه های ژاپنی و اروپایی این شرکت، مبادله مشتقات LedgerX و پلت فرم تسویه سهام Embed بودند.

وکلا خاطرنشان می کنند که هر یک از این مشاغل تحت فشار تنظیم کننده ها هستند.[s] روند فروش سریع» وی افزود:

«هرچه این قطعی طولانی‌تر باشد، ریسک برای ارزش دارایی بیشتر می‌شود و خطر لغو دائمی مجوز نیز بیشتر می‌شود.»

FTX Japan در حال حاضر تحت یک دستور تعلیق و بهبود کسب و کار است و FTX Europe از صدور مجوز و فعالیت به حالت تعلیق درآمده است.

آنها همچنین به از دست دادن مشتریان و کارمندان از زمان اعلام ورشکستگی FTX در ۱۱ نوامبر اشاره می کنند و فروش این مشاغل اکنون می تواند آنها را به تجارت بازگرداند. ما معتقدیم که این امر ارزش دارایی های FTX را به حداکثر می رساند.

وکلای دادگستری می گویند که این کسب و کارها اخیراً خریداری شده اند و به طور نسبتاً مستقل از FTX فعالیت می کنند، که فرآیند فروش بالقوه را بسیار ساده تر می کند.

با فرض وجود چند پیشنهاد دهنده بالقوه، حراج برای کسب و کار در Embed در ۲۱ فوریه ۲۰۲۳ آغاز می شود و سه مورد باقی مانده در ماه بعد برگزار می شود.

تاریخ پیشنهادی پیشنهادی برای چهار پروژه منبع: CourtListener

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما به FTX و سام بنکمن-فرید سوت زد.

گفته می شود بیش از ۱۱۰ طرف علاقه مند به تصاحب یک یا چند شرکت از ۱۳۴ شرکتی هستند که در روند ورشکستگی شرکت دارند و FTX قبلاً ۲۶ معامله محرمانه با طرف های علاقه مند به کسب و کار یا دارایی های FTX انجام داده است. ما یک قرارداد نگهداری داریم.

لجر ایکس، به ویژه، به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در طول مراحل ورشکستگی FTX مورد ستایش قرار گرفته است، با روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، گفت که این شرکت ذاتاً از بقیه گروه FTX “جدا شده است.” ” او گفت. سایر نهادهای بدهکار FTX را جمع آوری کنید. ”

FTX می خواهد بخشی از امپراتوری رمزنگاری شکست خورده خود را بفروشد و ادعا می کند که به نفع همه ذینفعان است.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا