🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکلای قربانیان FTX برای خدمت به Shaq تلاش می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق بیانیه اخیر، شرکت حقوقی Moskowitz به مدت یک هفته بدون موفقیت در خارج از استودیوی فوق ستاره NBA، شکیل اونیل ایستاده است.

یک شرکت حقوقی به نمایندگی از قربانیان آسیب دیده از سقوط FTX به شکیل اونیل، فوق ستاره NBA، با پذیرش شکایت قانونی آنها پس از چندین تلاش ناموفق، پیشنهاد “مهلت ادبی” داده است.

در ۱۴ آوریل، موسسه حقوقی Moskowitz در توییتی گفت که تیم آن “تمام هفته” بیرون استودیوی TNT O’Neill در آتلانتا ایستاده است و از طرف سرمایه گذاران FTX به او خدمات می دهد. – اما طبق گزارش ها، امنیت اونیل به آنها اجازه ورود نداد.

O’Neal تنها در میان “مشهورهای FTX” است، با اشاره به یک شکایت دسته جمعی علیه چندین چهره مشهور که FTX را تایید کرده اند، از جمله تام برادی، استفن کری و لری دیوید.

این شرکت حقوقی گفت که اونیل باید ادب و احترام خود را نشان دهد و به او اجازه دهد در ۱۵ آوریل از طرف خود شکایتی قانونی کند.

این به دنبال تشکیل پرونده دادگاه ۷ آوریل است که در آن شاکیان گفتند که تلاش های ناموفق متعددی برای خدمت به اونیل در مکان های مختلف انجام داده اند.

“آقای اونیل تنها متهمی است که هنوز در این پرونده خدمت نکرده است. با وجود ده ها شاکی سعی کنید به او خدمت کنید یا از او (یا یک نماینده تعیین شده) بخواهید خدمات فرآیند را در چندین ایالت یا کشور بپذیرد.

بر اساس اسناد دادگاه، یک پیک قانونی تگزاس پس از انجام “هشت تلاش اخیر” برای خدمت به آقای اونیل در محل اقامتش در تگزاس، پیام های تهدیدآمیزی دریافت کرد. این پیام به همسر اونیل اشاره داشت و گفت: “شق در باهاما زندگی می کند. فاک احمقانه به نمایش سلام می کند.”

منبع: پرونده شماره ۱:۲۲-cv-23753-KMM : dgmagstatic.com

با توجه به پرونده های دادگاه، شاکی گفت که “در نهایت” زمان آن فرا رسیده است که از طریق راه های دیگری مانند “پیام های مستقیم به حساب های رسانه های اجتماعی تایید شده او” با اونیل تماس بگیرید.

مربوط: افراد مشهوری که به دلیل حمایت از رمزنگاری سوخته شدند و افراد مشهوری که از آن اجتناب کردند

این امر پس از آن صورت می گیرد که در ۹ مارس گزارش شد که قاضی منطقه ای ایالات متحده، کوین مور، در نظر دارد که اونیل و تنیسور نائومی اوساکی را پس از گذراندن دوران محکومیت این دو نفر از پیگرد قانونی محروم کند. او اشاره کرد که مشخص نیست که آیا

مور دستوری بدون کاغذ صادر کرد و از مشتریان FTX تا ماه دسامبر خواست تا توجیه کنند که چرا هر دو ستاره باید در این دعوی شرکت کنند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا