اخبار ارز دیجیتال

FTX VC مسئول “مسائل جدی” در رابطه با دقت نظر – کمیسیونر CFTC

عدم ثبت سوابق FTX، همراه با “حسابرسانی که هیچ کس نام آنها را نشنیده است”، CFTC را مجبور می کند تا ذهنیت سرمایه گذاران نهادی را زیر سوال ببرد.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در تحقیقاتی که در مورد صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX ارائه می‌شود، بررسی‌های لازم توسط سرمایه‌گذاران نهادی و مسئولیت‌پذیری آن‌ها در قبال از دست دادن وجوه کاربران را مورد تردید قرار داده است.

کریستی گلداسمیت رومرو، کمیسیونر CFTC به بلومبرگ گفت که VCهایی که مجبور بودند میلیون‌ها دلار از سرمایه‌گذاری‌های خود را نزدیک به صفر بنویسند، «سوالات جدی» را در مورد بررسی‌های لازم در سال گذشته ایجاد کردند. من گفتم بله.

کریستی گلداسمیت رومرو، کمیسیونر CFTC از VCهایی که زمانی از FTX حمایت می کردند می پرسد.منبع: بلومبرگ

او پس از اینکه جان ری، مدیر عامل FTX در دادگاه فاش کرد که هیچ سابقه یا کنترلی بر امور مالی صرافی ندارد، ابراز نگرانی کرد.

عدم ثبت سوابق همراه با “حسابرسانی که هیچ کس نام آنها را نشنیده است” CFTC را مجبور کرده است تا ذهنیت سرمایه گذاران نهادی را زیر سوال ببرد. رومرو در این رابطه یک سری سوالات مطرح کرد.

“آیا چنین چیزی وجود دارد؟ پس آیا آنها چشم بر آن می بندند؟ آیا آنها فقط با این وعده نوآوری منحرف می شوند؟”

بنیانگذار FTX و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید از اعتماد به عنوان یک تکنیک بازاریابی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران استفاده کرد. اما رومرو احساسات فعلی سرمایه گذاران را تکرار کرد و گفت: “ما می دانیم که این درست نیست.”

در نتیجه، او معتقد است که VCهایی که از FTX حمایت می‌کنند، پرچم‌های قرمز را هنگام بررسی دقیق نادیده گرفته‌اند و مشارکت آنها را بیشتر زیر سوال برده‌اند.

رومرو می پرسد: “پس آیا درگیری هایی وجود داشت که آنها را (حامیان VC) از توجه واقعی به بررسی دقیق و حقایقی که کشف کردند باز داشت؟”

مربوط: ناظران می گویند راه اندازی مجدد FTX ممکن است به دلیل از دست دادن اعتماد طولانی مدت کاربر با شکست مواجه شود

کوین اولری، ستاره و سرمایه‌گذار Shark Tank، یکی از حامیان سابق FTX، نسبت به فروپاشی احتمالی صرافی‌های غیرقانونی ارزهای دیجیتال هشدار داده است. او گفت:

“اگر از من می‌پرسید که آیا سقوط دیگری در Zero وجود دارد؟ کاملاً. ۱۰۰% این اتفاق خواهد افتاد و بارها و بارها تکرار خواهد شد.”

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، بر اساس گزارش دفتر ملی تحقیقات اقتصادی، تا ۷۰ درصد از حجم معاملات در صرافی‌های غیرقانونی مربوط به معاملات شستشو است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا