اخبار ارز دیجیتال

بر اساس داده های زنجیره ای، FTX US برداشت ها را به حالت تعلیق در می آورد

این توسعه ظرف 24 ساعت پس از صدور توصیه‌ای توسط پلتفرم انجام می‌شود که از کاربران می‌خواهد موقعیت‌های تجاری خود را ببندند.

پس از اعلامیه 24 ساعت پیش مبنی بر اینکه FTX US ممکن است تجارت روی پلتفرم خود را به حالت تعلیق درآورد، داده‌های onchain تأیید کرد که این پلتفرم در 11 نوامبر خروج از پلتفرم مستقر در ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورده است.

اعلامیه اولیه در 10 نوامبر به کاربران هشدار داده بود که “موقعیت خود را ببندند”، اما ادعا کرد که کاربران همچنان می توانند برداشت کنند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، که با نام SBF نیز شناخته می شود، همچنان اصرار دارد که FTX US خوب است و تحت تأثیر مشکلات نقدینگی FTX قرار نمی گیرد، اما FTX US در آستانه فصل 11 است. به نظر می رسد اوضاع از بد به بدتر شده است. به سرعت از آنجایی که در پرونده ورشکستگی گنجانده شد. آمریکا.

در 10 نوامبر، Bankman-Fried از کاربران FTX US عذرخواهی کرد و به آنها اطمینان داد، “”FTX US، یک صرافی مستقر در ایالات متحده که آمریکایی ها را می پذیرد، از نظر مالی تحت تأثیر این نمایش مزخرف قرار نگرفت.” وی افزود: این پلت فرم “100% مایع” است و “همه کاربران می توانند به طور کامل برداشت کنند (نرخ گاز مدولو و غیره)”.

به طور خلاصه، مشکلات نقدینگی FTX International در هفت روز گذشته زمانی که مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao اعلام کرد که تمام دارایی‌های بایننس از توکن‌های FTX را منحل خواهد کرد، به وجود آمد. اعلام CZ به طور ناخواسته باعث یک هجوم بانکی شد و کاربران FTX فقط سعی کردند وجوه خود را برداشت کنند، اما متوجه شدند که صرافی نقدینگی کافی برای پاسخگویی به تقاضا ندارد.

سام بنکمن-فرید از آن زمان از سمت خود به عنوان مدیر عامل FTX کناره گیری کرده است، اما قبل از اینکه توسط جان ری تصاحب شود، “همانا به یک انتقال منظم کمک می کند”.

تحلیلگر کلان توضیح می دهد که بحران FTX احتمالاً باعث ایجاد اثر دومینو می شود

سقوط قریب الوقوع FTX بررسی های زیادی را در صنعت کریپتو به همراه داشته است. به خصوص از آنجایی که FTX آخرین مورد از یک سری پرونده های ورشکستگی مربوط به رمزارز برای سال 2022 است، بسیاری از قانونگذاران جهانی و سایرین قوانین بیشتری را برای شرکت های رمزنگاری پیشنهاد می کنند.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا