🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX US از شورای Crypto برای نوآوری استعفا داد

“در حالی که اخبار این هفته تکان دهنده بود، ما همچنین شاهد جمع شدن جامعه بودیم.

صرافی مستقر در ایالات متحده FTX US شورای کریپتو برای نوآوری (CCI)، یک گروه مدافع ارزهای دیجیتال را ترک کرد.

شیلا وارن، مدیر عامل CCI، در بیانیه‌ای به Cointelegraph در ۱۰ نوامبر گفت که شورا استعفای FTX US را به عنوان یکی از اعضای وابسته این گروه پذیرفته است. خروج این شرکت در بحبوحه گزارش‌هایی مبنی بر مشکلات نقدینگی توسط صرافی کریپتو FTX صورت می‌گیرد که منجر به نوسانات در سراسر بازارها و نگرانی‌های تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران جهانی شده است.

وارن گفت: «ما متعهد به ساخت مقرراتی هستیم که از کاربران محافظت می کند و از نوآوری برای ایجاد تغییر واقعی محافظت می کند. “خبر این هفته تکان دهنده بود، اما ما همچنین شاهد گردهمایی جوامع بودیم. ما یک فرصت تاریخی داریم تا سیاست های خود را درست انجام دهیم.”

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، گفت که FTX US تحت تأثیر مشکلات نقدینگی که صرافی‌های جهانی با آن مواجه هستند، از نظر مالی «بدون تأثیر» است. با این حال، صرافی ایالات متحده همچنین در وب سایت خود اعلام کرد که معاملات ممکن است “در عرض چند روز” متوقف شود و به کاربران هشدار داد در صورت تمایل، موقعیت های خود را ببندند.

مربوط: نظرسنجی شورای کریپتو برای نوآوری، رأی دهندگان کریپتو را نیرویی برای بررسی می بیند

CCI که در آوریل ۲۰۲۱ تأسیس شد، اتحادی را شامل می شود که شامل Andreessen Horowitz، Block، Coinbase، Electric Capital، Gemini، Fidelity Digital Assets، Paradigm و Ribbit Capital می شود. گروه‌های حامی افراد داخلی دولت ایالات متحده را با هدف کمک به قانون‌گذاران در مورد مسائل مربوط به رمزارز و بلاک چین استخدام کرده‌اند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا