اخبار ارز دیجیتال

رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده به دنبال 6 میلیون دلار بودجه برای راه اندازی استارتاپ کریپتو است.

برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، ظاهراً در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک استارتاپ برای ساخت نرم افزار معاملات ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران بزرگ است.

تنها یک ماه پس از سقوط بحث برانگیز صرافی FTX Sam Bankman-Fried و 130 شرکت وابسته، ظاهراً یک مقام ارشد سابق به دنبال سرمایه‌گذارانی برای راه‌اندازی یک استارت‌آپ ارزهای دیجیتال است.

به گزارش The Information، رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، به دنبال بودجه 6 میلیون دلاری برای راه اندازی استارتاپی است که نرم افزار معاملات ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاران بزرگ بسازد. دور تأمین مالی هریسون برخلاف ارزش گذاری 60 میلیون دلاری خواهد بود.

در 27 سپتامبر، هریسون برنامه خود را اعلام کرد استعفا از ریاست FTX ایالات متحده بیش از یک ماه قبل از مرگ بدنام FTX، او به سمت مشاور تبدیل شد. در نتیجه، کارآفرینان بلافاصله متهم نشدند که مستقیماً در سوء استفاده از وجوه کاربران دست داشته اند.

با این حال، پس از سقوط FTX، هریسون همچنین ادعا کرد که از آنچه SBF و همدستانش توانستند از طریق فریب به آن دست یابند، “متعجب و غمگین” شده است. با موفقیت به بخشی از آن دسترسی پیدا کرده است و فعالانه به دنبال حذف وجوه دزدیده شده است.

اخیراً مشخص شد که هکرهای FTX پس از استفاده از میکسر بیت کوین (BTC) برخی از وجوه دزدیده شده را به OKX منتقل کرده اند.

مربوط: پیش نویس FTX ژاپن برای بازگرداندن وجوه مشتریان

FTX Japan، یکی از 134 شرکت درگیر در روند ورشکستگی FTX، در حال طراحی برنامه هایی برای بازگرداندن وجوه مشتریان است.

در 1 دسامبر، FTX ژاپن تأیید کرد که دارایی های کاربر مطابق با مقررات ژاپن از دارایی های مبادله جدا شده است.

FTX Japan اکنون مدعی است که تمرکز اصلی آن فعال کردن مجدد برداشت‌ها است و طبق گزارش‌ها قصد دارد تا پایان سال 2022 این کار را انجام دهد.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا