اخبار ارز دیجیتال

FTX US اعلام کرده است که ممکن است طی چند روز معاملات خود را در پلتفرم خود متوقف کند

به گفته FTX US، “برداشت ها باز هستند و ادامه خواهند داشت.”

در یک عذرخواهی طولانی که توسط مدیر عامل FTX سام بنکمن-فرید (همچنین به عنوان SBF شناخته می شود) صادر شد، او به جامعه ارزهای دیجیتال گفت که رویدادهای اخیر فقط FTX International را تحت تأثیر قرار داده است. به گفته وی، “FTX US، یک صرافی مستقر در ایالات متحده که آمریکایی‌ها را می‌پذیرد، از نظر مالی تحت تأثیر این چیزها قرار نگرفت.”، به کاربران اطمینان داد که “همه کاربران می‌توانند به طور کامل برداشت کنند (نرخ گاز مدولو و غیره)”.

با این حال، از آنجایی که اطلاعیه های اخیر در وب سایت FTX US شروع به ایجاد ابرو در میان کاربران کرده است، بسیاری شروع به زیر سوال بردن صحت اظهارات او کرده اند. طبق اعلامیه ای که در Benner در بالای وب سایت FTX US نمایش داده شده است، “معامله در FTX US ممکن است در چند روز به حالت تعلیق در آید.” این به کاربر اطمینان می دهد که “کشو همیشه باز است و خواهد بود”.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، در هفت روز گذشته هنگامی که اعلام کرد صرافی او دارایی های توکن های FTX (FTT) خود را نقد می کند، مشکلات نقدینگی بین المللی را برای FTX ایجاد کرده است. اعلام CZ عملاً جرقه‌ای را برانگیخت که کاربران FTX تلاش کردند وجوه خود را برداشت کنند و متوجه شدند که صرافی نقدینگی کافی برای پاسخگویی به تقاضا ندارد.

مرتبط: قانونگذاران ایالات متحده از FTX برای هشدار درباره “عواقب جدی” برای کاربران غیرقانونی شرکت های رمزنگاری استناد می کنند

در هفته گذشته، سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX با سرمایه گذاران تماس گرفت و گفت که صرافی به 8 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای پوشش درخواست برداشت و 3 تا 4 میلیارد دلار نیاز دارد. همچنین گزارش هایی مبنی بر تلاش برای افزایش دلار منتشر شد.

در 10 اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد صرافی مشکل‌دار ارزهای دیجیتال FTX برداشت‌ها را از سر گرفته است.نویسنده: Jeffrey Albus

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا