اخبار ارز دیجیتال

توکن‌های FTX، BNB و Solana Surge پس از امضای قرارداد مدیرعامل بایننس که می‌تواند FTX را خریداری کند

سولانا و توکن‌های FTX پس از گزارش‌هایی مبنی بر خرید FTX بایننس به دلیل مشکلات نقدینگی شاهد افزایش شدیدی بوده‌اند، اما آیا این رالی ادامه خواهد داشت؟

FTX Token (FTT) و Solana (SOL) معاملات آخر هفته سختی را پشت سر گذاشتند، در حالی که آلت کوین ها متحمل ضرر دو رقمی از ۱۵٪ تا ۳۰٪ شدند، اما ممکن است بایننس FTX را خریداری کرده باشد. با انتشار این خبر، جریان تغییر کرد.

در ۸ نوامبر، مدیر عامل FTX، سم بانکمن-فرید، برای اولین بار در توییتر از شراکت اشتراک نقدینگی با Binance Exchange خبر داد. مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao “CZ” موافقت کرده است که وارد عمل شود و نقدینگی را در شرایطی که به نظر می رسد یک سرکوب بانکی به نظر می رسد، ارائه دهد. Bankman-Fried استدلال کرد که این توسعه کاربر محور خواهد بود تا به نفع صنعت به عنوان یک کل باشد.

CZ همچنین تأیید کرد که بایننس برای کمک به بحران نقدینگی FTX وارد عمل خواهد شد و مدیر عامل شرکت در توییت نامه ای مبنی بر خرید FTX را ارسال کرد.

از ۷ نوامبر، FTX با مشکلات نقدینگی مواجه شده است. پس از انتشار اخباری در مورد کتابی با ظاهر عجیب از Alameda Research. زمانی که FTX تلاش می‌کرد تا برداشت‌ها از صرافی را مسدود کند، حتی برداشت‌ها را در یک نقطه متوقف کند، بایننس اعلام کرد که تمام سهمیه FTT خود را می‌فروشد.

نمودار ۴ ساعته FTT منبع: Trading View.

در طول اختلاف مبادله به بورس، قیمت FTT با ۳۸.۷ درصد کاهش از ۲۵.۷۱ دلار به ۱۵.۷۶ دلار رسید، در حالی که قیمت SOL با ۳۱.۲۳ درصد کاهش به پایین ترین سطح پنج ماهه ۲۵ دلار رسید. پس از اخبار مربوط به معامله احتمالی بین FTX و بایننس، قیمت FTT بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته است، اما همچنان بسیار کمتر از حمایت طولانی مدت ۲۲ دلاری خود است.

نمودار ۴ ساعته SOL منبع: Trading View

قیمت BNB نیز در روزهای اخیر ۱۴ درصد کاهش یافته است، اما پس از انتشار اخباری مبنی بر موافقت بایننس برای خرید FTX، توکن صرافی ظرف یک ساعت ۲۵ درصد افزایش یافت.

شاخص قیمت BNB منبع: Cointelegraph

مربوط: قیمت بیت کوین از ۲۰,۰۰۰ دلار فراتر رفت زیرا بایننس به FTX در “کمبود نقدینگی” کمک می کند

داستان تکامل یافته است و بسیاری از متغیرهای ناشناخته باقی مانده اند، اما بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال به این اخبار واکنش مثبت نشان می دهد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Kyle White

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا