🚨 اخبار ارز دیجیتال

خانه های شهری مرتبط با FTX ثبت نشده در واشنگتن دی سی: گزارش

چند بلوک دورتر از ساختمان کنگره ایالات متحده، این خانه شهری متعلق به Guarding Against Pandemics، یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط برادر SBF، گابریل بنکمن-فرید، تأسیس شده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، اموال مرتبط با مخارج سیاسی سام بنکمن-فرید، پس از مرتبط شدن با وجوه مشتریان FTX، توسط فروشنده به نشانه حسن نیت از بازار خارج شد.

این خانه شهری که در محله کاپیتول هیل، چند بلوک دورتر از کاپیتول ایالات متحده واقع شده است، متعلق به سازمانی غیرانتفاعی محافظ در برابر بیماری همه گیر است که توسط گابریل بنکمن-فرید، برادر مدیر عامل سابق صرافی شکست خورده تأسیس شده است.

در یک پرونده قضایی در ژانویه، مدیریت جدید FTX ادعا می کند که سرمایه مشتری برای خرید ملک به مبلغ ۳.۳ میلیون دلار منحرف شده است. گاردینگ علیه بیماری همه گیر پس از تماس مطبوعاتی با یک مشاور املاک در مورد ملک، فهرست را حذف کرد.

سخنگوی گاردینگ علیه همه‌گیری به WSJ گفت که گابریل دیگر بخشی از سازمان نیست. طلبکاران FTX اخیراً از مادران بانکمن-فرید، باربارا فرید و گابریل، درخواست احضاریه اسنادی را درخواست کردند و ادعا کردند که آنها به درخواست های قبلی برای اطلاعات پاسخ نداده اند.

طبق سوابق املاک و مستغلات، این غیرانتفاعی سعی کرد به همان قیمتی که میچ باینوال، لابی گر و همسرش سوزان بینوال در آوریل ۲۰۲۲ پرداخت کرد، بفروشد.

مطالب مرتبط: شرکت خواهر FTX Alameda Research از Voyager Digital به مبلغ ۴۴۶ میلیون دلار شکایت کرد

این ساختمان سه طبقه ۴۱۰۰ فوت مربع، دارای چهار اتاق خواب، ایستگاه های کاری در اتاق های مختلف است و طبق گزارش ها به عنوان دفاتر یک سازمان استفاده می شده است. چندین خانه باز توسط شرکت های املاک و مستغلات مسئول این فهرست برگزار شد، اما هیچ پیشنهادی برای خرید ارائه نشد.

کمک های مالی FTX به احزاب سیاسی و نامزدها توسط دادستان های ایالات متحده تحت بررسی است. Bankman-Fried با مشارکت ۵.۲ میلیون دلاری، دومین “مدیرعامل” بزرگ در کمپین ریاست جمهوری جو بایدن در سال ۲۰۲۰ بود. درست چند روز قبل از انتخابات میان دوره ای نوامبر ۲۰۲۲، او اعتراف کرد که یک “اهداکننده مهم” به هر دو طرف طیف سیاسی واشنگتن بوده است.

مدیریت جدید صرافی از زمان اعلام ورشکستگی در ۱۱ نوامبر برای شناسایی وجوه برای بازپرداخت طلبکاران خود تلاش کرده است. به گفته اندی دیتریش، وکیل FTX، این صرافی “۵ میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال مایع” را از ژانویه بازیابی کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، مقررات Clawback می تواند کسب و کارها و سرمایه گذاران را مجبور کند تا میلیاردها دلاری را که ماه ها قبل از سقوط صرافی های ارزهای دیجیتال پرداخت کرده بودند، برگردانند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا