اخبار ارز دیجیتال

FTX تنها در ۹ ماه ۴۰ میلیون دلار صرف غذا، پرواز و هتل کرد: پرونده های دادگاه

بر اساس اسناد دادگاه، FTX از هزینه های شرکت در باهاما کسر نکرد.

پرونده های دادگاه نشان می دهد که شرکت FTX باهامایی مبالغ هنگفتی را صرف هتل های مجلل، اقامتگاه ها، پروازها و وعده های غذایی کرده است.

بر اساس اسناد دادگاه ورشکستگی بررسی شده توسط Business Insider، بازارهای دیجیتال FTX بین ژانویه تا سپتامبر ۲۰۲۲ از ۴۰ میلیون دلار فراتر رفت. این تنها دو ماه قبل از اعلام ورشکستگی شرکت به دلیل مشکلات نقدینگی بود.

بیش از ۱۵ میلیون دلار برای هتل ها و اقامتگاه های مجلل هزینه شده است که ۵.۸ میلیون دلار آن برای یک اقامتگاه به نام هتل آلبانی هزینه شده است. این تفرجگاه مجلل در یک پنت هاوس ۳۰ میلیون دلاری زندگی می کرد تا اینکه سم بنکمن-فرید دستگیر شد.

حدود ۳.۶ میلیون دلار برای هتل چهار ستاره Grand Hyatt هزینه شد که در مارس ۲۰۲۲ از خانواده سلطنتی بریتانیا استقبال کرد. ۸۰۰۰۰۰ دلار نیز برای استراحتگاه پنج ستاره Rosewood خرج شد.

علاوه بر این، حدود ۷ میلیون دلار صرف غذا و سرگرمی شده است که طبق اسناد حدود نیمی از آن صرف خدمات پذیرایی شده است.

به گزارش فایننشال تایمز لندن، پس از اینکه غول تجارت الکترونیک در باهاما ناکام ماند، با یک شرکت هواپیمایی قراردادی خصوصی برای ارسال سفارشات آمازون از انبار خود در میامی منعقد کرده است.

FT افزود که این شرکت همچنین “یک مجموعه کامل از خودروها و بنزین را برای همه کارمندان به کارکنان خود در باهاما ارائه کرده است.” [and] سفر نامحدود و با پرداخت کامل به هر یک از دفاتر ما در سراسر جهان. ”

در دسامبر ۲۰۲۲، یکی از کارمندان سابق میزان هزینه‌های لوکس بیش از حد شرکت را به‌عنوان «فرقه‌مانند» در آن زمان فاش کرد.

مربوط: مقامات ایالات متحده صفحه ای را برای اطلاع رسانی به قربانیان ادعایی FTX در مورد حادثه SBF راه اندازی می کنند

FTX همچنین کمک های مالی زیادی به سازمان ها و خیریه های محلی در باهاما انجام داده است.

رسانه‌های محلی در ۸ ژانویه گزارش دادند که گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه ممکن است برخی از این کمک‌ها باید بازگردانده شوند، زیرا این کشور جزیره‌ای کارائیب تلاش می‌کند به پیش برود.

بانکمن-فرید در ۳ ژانویه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک نسبت به ۸ اتهام جنایی بی گناه اعتراف کرد.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا