اخبار ارز دیجیتال

FTX 222 میلیون دلار در املاک باهامیا و 1300 توکن دارد: ارائه سهامداران

تا امروز 10 درصد از مطالبات سهامداران برطرف شده است. آنها می توانند در جلسه ای که در 11 و 12 سپتامبر برگزار می شود وضعیت شرکت را ارزیابی کنند.

FTX توضیحاتی را برای مجمع عمومی صاحبان سهام که از 11 تا 12 سپتامبر برگزار می شود منتشر کرده است. بخش باز نمای کلی روشنی از وضعیت فعلی شرکت و گام‌های آهسته آن به سوی آشتی ارائه می‌کند.

سهامداران روز خود را با توضیح ادعاهای خود در برابر صرافی های رمزنگاری آغاز می کنند. بیش از 2300 ادعا توسط غیرمشتریان ثبت شده است، از جمله مواردی از Genesis، Celsius و Voyager. ادعاها 65 میلیارد دلار هستند، اما ادعاهای FTX Digital Markets “بی اعتبار/تکراری فرض می شود” و ادعاهای خدمات درآمد داخلی (حداکثر 43.5 میلیارد دلار) فرعی فرض می شود.

بر اساس اطلاعات آگوست، 36075 ادعای مشتری علیه FTX و FTX.US به ارزش 16 میلیارد دلار ثبت شد که 10 درصد آن موافقت شد.

دارایی های FTX بیش از ۷ میلیارد دلار است که شامل دارایی های دیجیتال، پول نقد، سرمایه گذاری های واسطه ای، سبد سرمایه گذاری، توکن ها و املاک می شود. FTX دارای 38 ملک در باهاما با ارزش دفتری 222 میلیون دلار است.

مرتبط: ریچارد تنگ از بایننس، مقایسه با FTX را رد می کند: “بررسی دقیق استقبال می شود”

تا به امروز، این شرکت 588 میلیون دلار از ادعاهای اجتناب شده کسب درآمد کرده است. تمام این پول از سرمایه گذاری های انجام شده توسط FTX به دست آمده است و این شرکت بر این باور است که 16.6 میلیارد دلار اضافی را در ادعاهای احتمالی اجتناب از سرمایه گذاری های خود شناسایی کرده است. همچنین بیش از 50 اقدام بالقوه علیه “خودی ها” از جمله سم بنکمن فرید، نیشاد سینگ، گری وانگ، کارولین الیسون و 46 نفر دیگر را شناسایی کرد که مجموعاً 2.2 میلیارد دلار است.

بررسی اجمالی نمونه کارها سرمایه گذاری FTX. منبع: FTX

FTX می تواند 86.6 میلیون دلار کمک های سیاسی و خیریه و 190.3 میلیون دلار را از طریق بیش از 884 اقدام احتمالی علیه فروشندگان بازیابی کند.

FTX تقریباً 833 میلیون دلار دارایی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را شناسایی کرده است، به استثنای 487 دلار در بیت کوین و اوراق بهادار ETH. علاوه بر این، این شرکت دارای بیش از 1300 توکن دیگر است. بزرگترین آنها سرم (SRM) با 362 میلیون دلار، نقشه ها (MAPS) با 309 میلیون دلار و اکسیژن (OXY) با 164 میلیون دلار هستند.

در زمان ورشکستگی، سبد سرمایه گذاری او شامل 438 سرمایه گذاری به ارزش تقریبی 4.5 میلیارد دلار بود. از این مبلغ 3.8 میلیارد دلار بازیابی شد. اکثر سرمایه‌گذاری‌های مالی باقی‌مانده از سرمایه‌گذاری‌های سهام در 202 شرکت تشکیل شده است که بیشترین مقدار آن 1.2 میلیارد دلار در شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Genesis Digital و پس از آن 500 میلیون دلار در شرکت هوش مصنوعی Anthropic و Voyager Digital است. مبلغ کل 110 میلیون دلار است. .

با توجه به ارائه، با بیش از 75 پیشنهاد دهنده احتمالی برای راه اندازی مجدد FTX و/یا FTX.US تماس گرفته شده است. دوره مناقصه در 24 سپتامبر به پایان می رسد. تایید برنامه بهبود برای سه ماهه دوم سال 2024 هدف گذاری شده است. گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه FTX ممکن است بخش بزرگی از دارایی های رمزنگاری خود را در آینده نزدیک منحل کند.

کسانی که در بخش محدود ارائه شرکت می‌کنند، در مورد وضعیت مالیاتی کنونی اطلاعات خواهند داشت و به‌روزرسانی‌هایی در مورد غرامت‌های وزارت دادگستری ایالات متحده، دعاوی خارجی و سایر موارد محرمانه دریافت می‌کنند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا