اخبار ارز دیجیتال

دادستان ها می گویند درخواست موسس FTX برای آزادی موقت باید رد شود

دولت ایالات متحده می گوید که درخواست جدید سام بنکمن فرید برای آزادی موقت از زندان قبل از محاکمه آتی او باید رد شود.

دولت ایالات متحده در ۲۷ سپتامبر نامه ای به قاضی لوئیس کاپلان ارسال کرد که در آن اظهار داشت که با درخواست و نمایندگی سام بنکمن فرید (SBF) برای آزادی مشروط پیش از محاکمه در ۳ اکتبر مخالفت می کند. قاضی قرار است اواخر امروز به استدلال های دو طرف بپردازد.

در پرونده خود، دولت از کاپلان خواست تا درخواست SBF را که در ۲۵ سپتامبر ارائه شده بود، رد کند.

او گفت که استدلال متهم مبنی بر اینکه دولت نمی‌تواند به طور معناداری در دفاع از او برای توجیه آزادی شرکت کند، «با توجه به رفتار قبلی متهم، بر خطرات ناشی از چنین شرایط آزادی غلبه نکرده است.» خیر.

دادگاه گفت: “خطر” به عنوان “خطر برای جامعه و/یا فرار” فهرست شده است و دادگاه گفت که شکایت جدید ادعاهای کلی را “بازیافت” می کند و درخواست مشابهی را به چالش می کشد. او به دو شکایت قبلی اشاره کرد که در آنها از همین موضوع حمایت می کرد.

اولین مورد در ۱۲ سپتامبر بود، زمانی که درخواست SBF برای آزادی فوری در انتظار محاکمه با استناد به عوامل متعدد رد شد.

آنها شامل “دسترسی گسترده متهم به کشف الکترونیکی طی ۷ تا یک ماه و نیم قبل از لغو قرار وثیقه او در مدت کوتاهی قبل از محاکمه” است و هیچ جزئیاتی در مورد مواد خاصی که او ادعا می کند غیرقابل دسترس است ارائه می کند. این شامل مواردی می شود که اتفاق نیفتاد

مربوط: سام بانکمن فرید در اسناد فاش شده می‌گوید: «من کاری را انجام دادم که فکر می‌کردم درست است».

دومین مورد ذکر شده در ۲۱ سپتامبر بود، زمانی که هیئتی متشکل از سه قاضی از دادگاه تجدیدنظر ناحیه دوم درخواست SBF برای آزادی را رد کرد و این استدلال را “قانع کننده نیست”.

در این انکار دوم، دادستان ها همچنین استدلال کردند که دادگاه استیناف دریافته است که «دلایل محتملی برای این باور وجود دارد که متهم با نقض ۱۸ U.S.C. 1512(b) اقدام به دستکاری با دو شاهد کرده است؛ «با قصد غیرقانونی برای تأثیرگذاری بر این موارد عمل کرده است. شاهدان.»

بر اساس این «پیش‌زمینه»، دولت موافقت کرد که طرح جدید همان کاستی‌های طرح اول را دارد.

محاکمه جنایی آقای Bankman Fried در شهر نیویورک برای ۳ اکتبر برنامه ریزی شده است، که در آن ما هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری را که در زمان او در FTX و Alameda Research رخ داده است، ارائه خواهیم کرد.

در مارس ۲۰۲۴، او قرار است با پنج اتهام دیگر در یک دادگاه جنایی جداگانه محاکمه شود. SBF قبلاً نسبت به همه اتهامات بی گناه اعتراف کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا