اخبار ارز دیجیتال

FTX’s Bankman-Fried خواستار صدور حکم گگ برای همه شاهدان در پرونده های جنایی شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای مدافع SBF با حکم تهوع منع اظهارنظرهایی که می تواند محاکمه جنایی او را تضعیف کند موافقت کرده اند، اما استدلال می کنند که این حکم باید در مورد شاهدان دیگر نیز اعمال شود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، با یک «دستور تهوع» موافقت کرده است که او را از اظهار نظر در مورد اشخاص ثالثی که می‌توانند در محاکمه‌اش تداخل داشته باشند، منع می‌کند، اما اصرار دارد که این امر باید برای همه شاهدان احتمالی از جمله جان ری، مدیر عامل فعلی FTX نیز اعمال شود.

حکم گاف علیه سام بنکمن-فرید برای اولین بار در ۲۰ ژوئیه درخواست شد، زمانی که دولت ایالات متحده موسس FTX را متهم کرد که شریک تجاری سابق و شاهد کارولین الیسون را در مصاحبه با نیویورک تایمز علناً بی اعتبار کرده است و تلاش می کند مانع از محاکمه عادلانه شود.

در نامه ای در ۲۲ ژوئیه به قاضی دادگاه منطقه ای نیویورک، لوئیس آ. کاپلان، وکلای بانکمن-فرید، کوهن و گرسر LLP، اتهامات را رد کردند اما با پذیرش حکم تهوع مطابق درخواست موافقت کردند.

احکام گگ احکام قانونی هستند که اغلب توسط دادگاه ها برای محدود کردن اطلاعات یا نظرات از انتشار یا ارسال به اشخاص ثالث غیرمجاز صادر می شوند. در این مورد، Bankman-Fried نمی‌تواند با به اشتراک گذاشتن اطلاعات محرمانه‌ای که می‌تواند هیئت منصفه را خدشه‌دار کند، شهود دولتی را علناً بدنام کند.

کوهن و گرسر LLP یک شکایت حقوقی به قاضی دادگاه منطقه نیویورک لوئیس کاپلان ارائه کرد. منبع: ناظر دادگاه

اما وکلای بانکمن-فرید با پذیرش این تخفیف، همچنین می‌خواهند که دستورات مشابهی برای همه طرف‌ها و شاهدانی که ممکن است در محاکمه جنایی او دخیل باشند، اعمال شود.

با این حال، ما محترمانه درخواست می کنیم که چنین اقداماتی نه تنها در مورد آقای بنکمن-فرید، بلکه برای همه «احزاب و شاهدان»، دولت و همه شاهدان بالقوه در این پرونده به طور یکسان اعمال شود.»

وکلای دادگستری می گویند که این شامل دولت ایالات متحده، کارمندان سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX، گروه های بدهکار FTX، تحقیقات Alameda و سایر شاهدانی است که ممکن است در این پرونده دخیل باشند.

در توضیح این درخواست، وکلا خاطرنشان کردند که از زمان نابودی صرافی، “محیط رسانه ای سمی” در اطراف مشتریان وجود داشته است که جان ری، مدیر عامل FTX یکی از مقصران بزرگ آن است.

آنها گفتند: «از همه مهمتر، جان جی. ری III، مدیر عامل فعلی گروه بدهکاران FTX، به طور معمول (و بی اساس) به بانکمن-فرید در نظرات عمومی و پرونده های ورشکستگی FTX حمله کرده و آن را تحقیر کرده است.

به نظر می رسد حملات بشردوستانه مکرر آقای رای به آقای بانکمن-فرید ارتباط چندانی با نقش او در جمع آوری دارایی برای طلبکاران FTX نداشته باشد، بلکه بیشتر در جهت بدنام کردن علنی آقای بانکمن-فرید است. [This] وکلای دادگستری اضافه کردند که بانکمن-فرید چاره‌ای جز رعایت این قانون ندارد.

مربوط: برادر سام بنکمن-فرید قصد داشت جزیره ای بخرد و برای آخرالزمان آماده شود: دادخواست دادگاه

این شرکت حقوقی ادعا کرد که دولت ایالات متحده با ترویج چندین مقاله که به دنبال آسیب رساندن به شهرت SBF است، استاندارد دوگانه ای را به کار گرفته است. این مبنایی برای همان الزام سفارش گاگ در برابر SBF بود.

SBF نسبت به یک سری اتهامات کلاهبرداری که گفته می شود نقشی در ورشکستگی FTX داشته است، اعتراف کرده است. محاکمه کلاهبرداری SBF در ۳ اکتبر آغاز خواهد شد.

مجله: Gamers Web3: بازی های SBF ‘اخلاقی’ متوقف شد، روند ثبت نام Web3 Games افتضاح، Tomb Chaser

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا