🚨 اخبار ارز دیجیتال

نویسنده می گوید موسس FTX در نظر داشت به ترامپ ۵ میلیارد دلار بدهد تا از نامزدی ریاست جمهوری خودداری کند

نویسنده مایکل لوئیس می‌گوید افشاگری‌ها در کتاب جدیدش درباره سام بنکمن فرید «فقط یک شوک برای افرادی است که سم را نمی‌شناسند».

به گفته مایکل لوئیس، نویسنده کتاب جدیدی که در مورد ظهور و سقوط SBF است، سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX زمانی به این فکر کرد که به رئیس جمهور دونالد ترامپ پول بدهد تا نامزد نشود.

مایکل لوئیس، نویسنده کتاب بی نهایت ظهور و سقوط یک پادشاه جدیدگفت: میلیاردر سابق ارزهای دیجیتال و بنیانگذار FTX. ۶۰ دقیقه مصاحبه ۱ اکتبر

یکی از افشاگری های این کتاب این است که SBF در نظر داشت به دونالد ترامپ پول بدهد تا نامزد ریاست جمهوری نشود. لوئیس گفت: “برای افرادی که سم را نمی شناسند، این فقط یک شوک است.”

سام فکر می کند می تواند به دونالد ترامپ پول بدهد تا نامزد ریاست جمهوری نشود. […] قیمت آن چند است؟

او افزود که «تعدادی که به اطراف پرتاب شد ۵ میلیارد دلار بود» و SBF گفت مشخص نیست که آیا این رقم مستقیماً از دونالد ترامپ آمده است یا خیر.

لوئیس گفت که SBF همچنین در حال بررسی قانونی بودن آن است و افزود که “آنها هنوز در حال انجام این مکالمات بودند که FTX منفجر شد.”

او افزود که این اتفاق نیفتاد زیرا بانکمن آزاد ۵ میلیارد دلار دیگر نداشت.

لوئیس گفت که SBF ترامپ را در تلاش برای تضعیف دموکراسی آمریکایی می‌داند و او را “در فهرست خطرات وجودی” می‌دانست.

لوئیس بیش از ۷۰ روز را در باهاما در ۱۲ سفر مختلف برای بازدید از SBF در سال ۲۰۲۲ گذراند و این دو به هم نزدیک شدند. او به WSJ گفت: “من در اتاق خواب اضافی می مانم، بنابراین برای همه اتاق ها، از جمله پنت هاوس، کد داشتم.”

وی در رابطه با تاثیر پس از فروپاشی FTX در نوامبر ۲۰۲۲، موارد زیر را بیان کرد.

“مثل عواقب پمپئی بود: لباس‌ها و وسایلی که در طول زمان جا مانده‌اند. بسیاری از مردم ماشین‌های شرکت خود را با کلید در کنار جاده رها کردند و به سمت فرودگاه رفتند.”

کوین تلگراف با سم بنکمن فرید و نمایندگان قانونی دونالد ترامپ تماس گرفته است. مارک بوتنیک، که ارتباطات برای دعوای حقوقی SBF را مدیریت می کند، گفت که تیم حقوقی هیچ اظهار نظری نکرده است.

مربوط: سام بنکمن آزاد چه مدت می تواند به زندان برود؟ وکیل ارزهای دیجیتال نیز در این مورد نظر دارد

محاکمه سرشناس Sam Bankman-Freed طبق تقویم برنامه دادگاه که هفته گذشته منتشر شد، در ۳ اکتبر با انتخاب هیئت منصفه آغاز می شود. دادگاه از ۴ اکتبر آغاز می شود.

این محاکمه شامل هفت فقره کلاهبرداری علیه SBF، دو اتهام اساسی است که در آن دادستان ها باید هیئت منصفه را متقاعد کنند که Bankman Freed مرتکب جنایت شده است، و پنج اتهام توطئه دیگر. این کار انجام خواهد شد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا