🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بانکمن فرید به دلیل اتصال ضعیف به اینترنت درخواست آزادی پیش از محاکمه می کند

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، در ۱۱ آگوست پس از اینکه مشخص شد با تلاش برای تماس با شاهدان، اعتبار شهود را در این پرونده به خطر انداخته، وثیقه‌اش لغو شد.

وکلای سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، با اشاره به عدم وجود اتصال اینترنتی مناسب در داخل زندان های فدرال، درخواست آزادی او را قبل از محاکمه کردند. تیم حقوقی SBF استدلال کرد که اتصال ضعیف اینترنت مانع از آمادگی دفاعی شده و منجر به از دست رفتن زمان می شود.

تشکیل پرونده دادگاه ۸ سپتامبر دومین درخواست برای آزادی پیش از محاکمه در هفته گذشته است و پس از رد درخواست SBF برای آزادی فوری از زندان توسط قاضی تجدیدنظر در ۶ سپتامبر ارائه شد. قاضی سپس این درخواست را به هیئتی متشکل از سه قاضی ارجاع داد:

تیم حقوقی SBF استدلال کرد که دولت وعده داده بود که مشتریان می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۷ بعد از ظهر در روزهای کاری به لپ تاپ خود دسترسی داشته باشند، اما این وعده محقق نشد. وکلا همچنین چندین مورد را ذکر کردند که در آن دسترسی SBF به لپ تاپ های اینترنتی به دلیل رویه های زندان محدود شد.

مربوط: FTX به دنبال تسویه حساب ۱۷۵ میلیون دلاری با شرکت های جنسیس برای حل اختلاف است

اولین مورد در ۱ سپتامبر بود، زمانی که بنکمن-فرید در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر برای سرشماری به سلول خود فراخوانده شد که آماده سازی آن چهار ساعت طول کشید. در نوبت دوم در ۶ سپتامبر، SBF تا ساعت ۱۱ صبح از سلول خود آزاد نشد. زمانی که Bankman-Fried سعی کرد به پایگاه داده اکتشاف دسترسی پیدا کند، اتصال اینترنتی ضعیفی داشت و تنها توانست یک سند را از پایگاه داده مشاهده کند. تیم حقوقی در پرونده خود گفت:

“به رغم تلاش های دولت، به نظر می رسد هیچ راهی برای حل مشکل دسترسی به اینترنت در سلول وجود ندارد. هیچ راهی برای جستجو و غیره وجود ندارد. چنین محدودیت هایی مانع از آماده شدن متهم برای محاکمه می شود.”

پس از دستگیری در باهاما در ۱۲ دسامبر، SBF پس از پرداخت وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد و بیشتر وقت خود را در خانه والدینش در کالیفرنیا حبس کرد. با این حال، وثیقه در ۱۱ اوت پس از اینکه مشخص شد SBF تلاش کرده است با مدیران سابق FTX و شاهدان در دعوا تماس بگیرد و آنها را ارعاب کند، لغو شد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

از آن زمان، تیم حقوقی بانکمن-فرید چندین بار درخواست تجدید نظر برای آزادی پیش از محاکمه وی ارائه کرده است، اما قضات بررسی این درخواست ها دریافته اند که وی چندین بار شرایط وثیقه خود را نقض کرده است و بنابراین آزادی فوری او بعید است. با ادعای اینکه این امر قابل قبول نیست. .

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا