اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید می خواهد “دوستان صمیمی” را بدون افزایش امنیت ملاقات کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحت شرایط وثیقه او، فقط وکلای سام بنکمن-فرید از چک های امنیتی معاف هستند، اما اکنون او می پرسد که آیا این برای “دوستان نزدیک” صدق می کند یا خیر.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، می‌خواهد به «دوستان نزدیک» اجازه دهد بدون بررسی‌های امنیتی به خانه والدینش بیایند.

در نامه ای در ۱۳ ژوئیه به قاضی دادگاه منطقه نیویورک، لوئیس کاپلان، وکلای مدافع بانکمن-فرید به قاضی گفتند که بدون اتخاذ تدابیری که دادگاه مقرر کرده در شرایط وثیقه، او درخواست کرده است که به “دوستان نزدیک” در لیست ارائه شده اجازه داده شود. برای ملاقات با او .

این شامل داشتن نگهبانان امنیتی مستقر در خانه‌ها برای بررسی دستگاه‌های الکترونیکی بازدیدکنندگان و امضای سوابق بازدیدکنندگان الکترونیکی از بازدیدکنندگان است.

در حال حاضر فقط وکلای بانکمن-فرید و کارکنان شرکت حقوقی قراردادی از پرداخت چک معاف هستند. وکلای دادگستری همچنین خواستار تعمیم این اقدامات به بازدیدکنندگانی شدند که توسط دادگاه “از پیش تایید شده اند”.

بر اساس این نامه، این فهرست شامل “دوستان و همکاران نزدیک والدین آقای بنکمن-فرید و همچنین کمک های خانگی که مرتباً به خانه او سر می زدند” بود و توسط دادستان بدون اعتراض مشاهده شد.

این فهرست تحت مهر و موم ارائه شد و با وکلا بحث کرد که حریم خصوصی و ایمنی افراد مورد اشاره “بسیار فراتر از فرض دسترسی به لیست است.”

صفحه اول نامه ای که وکلای بنکمن-فرید برای قاضی کاپلان ارسال کردند. منبع: CourtListener

به عنوان بخشی از شرایط وثیقه قاضی کاپلان، بانکمن-فرید فقط مجاز است از لپ تاپ خود برای دسترسی به سایت های مورد تایید دادگاه، مانند برخی سایت های خبری و یوتیوب استفاده کند.

او همچنین تلفنی دارد که دسترسی به اینترنت قطع شده است و فقط می تواند تماس بگیرد و پیامک ارسال و دریافت کند.

وکلای دادگستری گفتند افرادی که در این لیست قرار دارند از شرایط وثیقه بانکمن-فرید، از جمله عدم به اشتراک گذاری وسایل الکترونیکی، “آگاه بوده و از آنها تبعیت خواهند کرد.”

مربوط: حکم دادگاه ۱۶ میلیون دلاری در دعوای CFTC علیه صرافی فیوچرز Digitex و مدیرعامل صادر شد

بنکمن-فرید از زمان وثیقه در دسامبر ۲۰۲۲ در خانه والدینش در پالو آلتو، کالیفرنیا زندگی می کند، همان خانه ای که به عنوان وثیقه برای ۲۵۰ میلیون دلار وثیقه گذاشته شده بود.

محاکمه ۱۳ اتهام وارد شده به بانکمن-فرید قرار بود در ۲ اکتبر آغاز شود، اما این پنج اتهام به دادگاه دوم تقسیم شدند که قرار است در ۱۱ مارس ۲۰۲۴ آغاز شود.

گیمر Web3: بازی های SBF ‘اخلاقی’ انجام شد، روند ثبت نام بازی های Web3 افتضاح، Tomb Chaserنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا