🚨 اخبار ارز دیجیتال

دادستان ها می گویند که جت سام بنکمن فرید مصادره خواهد شد

وزارت دادگستری ایالات متحده می گوید دو هواپیمای جتی که Bankman Freed از طریق FTX خریداری کرد، اکنون دارایی هایی هستند که به دلیل اتهامات وارده علیه SBF در معرض ضبط هستند.

بر اساس پرونده ۴ اکتبر وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) دو جت لوکس چند میلیون دلاری متعلق به سام بانکمن آزاد (SBF) در معرض توقیف قرار گرفته اند.

در این سند آمده است که مصادره بالقوه “در نتیجه جرایم مندرج در بندهای ۱ تا ۴ و ۷ ماده ۲۲ کیفرخواست به وجود می آید.” ۶۷۳ (LAK)» علیه SBF مطرح شد.

جت های موجود در این لیست شامل جت های Bombardier Global و Embraer Legacy نیز بودند. بر اساس اسنادی که در ۲۱ سپتامبر در دادگاه ورشکستگی دلاور ثبت شد، این دو هواپیما در حال حاضر متعلق به دولت، صرافی ارزهای رمزنگاری شده سابق SBF FTX و Island Air Capital (IAC)، شرکت هواپیمایی که جت ها را اداره می کند، در مرکز یک هواپیما قرار دارد. اختلاف مالکیت

دولت در استدلال های خود استدلال می کند که هر دو هواپیما با وجوه متقلبانه خریداری شده اند و بنابراین مشمول توقیف می شوند، اما FTX استدلال می کند که وام های استفاده شده برای خرید جت ها مستند نبوده است.

در دسامبر ۲۰۲۲، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) علیه SBF، FTX و Alameda Research شکایت کرد و ادعا کرد که این مورد قانون بورس کالا را نقض کرده است. اتهامات CFTC علیه SBF شامل “استفاده از وجوه مشتریان FTX برای هزینه های مختلف شخصی” است که یکی از آنها یک جت شخصی بود.

مربوط: این ۱۲ نفر در مورد سرنوشت سام بنکمن آزاد تصمیم خواهند گرفت.

این اتهامات در حالی مطرح می شود که بانکمن فرید در حال حاضر به دلیل اتهامات جنایی و کلاهبرداری مربوط به فروپاشی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ در حال محاکمه است. SBF نسبت به همه اتهامات بی گناه اعتراف کرده است و پرونده او توسط قاضی لوئیس کاپلان در حال رسیدگی است.

محاکمه با انتخاب هیئت منصفه در ۳ اکتبر آغاز شد و بحث آغازین دادستان و دفاع در ۴ اکتبر روز بعد شنیده شد.

در حالی که موضع اولیه وزارت دادگستری نشان می‌دهد که بانکمن فرید عمداً مشتریان و سرمایه‌گذاران را فریب می‌دهد تا بتواند خود را غنی کند و تجارت خود را گسترش دهد، دفاع استدلال کرد که SBF به سادگی یک طرح تجاری داشت که “ناموفق” بود. او ادعا کرد که او فقط یک کارآفرین جوان است.

دادگاه در ۵ اکتبر ادامه دارد. کوین تلگراف در حال انجام تحقیقات میدانی در نیویورک است و به روز رسانی های پرونده دادگاه را منتشر خواهد کرد. به روز رسانی های زنده را اینجا دنبال کنید.

مجله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۵۰۰۰۰ دلاری من را خراب کرد: تیم دراپر، سالن شعله

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا