اخبار ارز دیجیتال

صرافی Liquid FTX امیدوار است که دارایی های مشتری را در سال آینده بازگرداند

صرافی اعلام کرد که قصد دارد جزئیات را در گزارش ژانویه ۲۰۲۳ بیان کند.

Liquid صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی متعلق به FTX اعلام کرده است که قصد دارد روند بازگرداندن دارایی های مشتریان را در سال ۲۰۲۳ آغاز کند.

بر اساس بیانیه ۲۹ دسامبر منتشر شده در یک وبلاگ، صرافی در حال آماده شدن برای بازگرداندن دارایی های سپرده شده توسط مشتریان FTX Japan و Liquid Japan است و جزئیات بیشتر را در ژانویه ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد. من در حال کار بر روی گزارشی هستم.

بیانیه این تیم به شرح زیر است:

ما در حال توسعه سیستمی هستیم تا مشتریان بتوانند دارایی هایی را که توسط FTX Japan و Liquid Japan به آنها سپرده شده است از نسخه وب Liquid Japan خارج کنند.

به گفته Liquid، این سیستم به کاربران بدون دسترسی به FTX اجازه می دهد تا موجودی FTX Japan خود را بررسی کنند و از نسخه وب Liquid Japan از آن پول برداشت کنند. با این حال، انتظار می‌رود مشتریانی که از پلتفرم Liquid Japan استفاده می‌کنند، بتوانند به‌طور معمول از آن خارج شوند.

در ۱۳ دسامبر، صرافی به توییتر رفت تا به جامعه اطمینان دهد که با بدهکاران FTX روی Liquid کار می کند و مشتریان خود را فراموش نکرده است.

مرتبط: گزارش شده است که FTX 3 ماه دیگر طول می کشد تا تمام عملیات در ژاپن متوقف شود

در ۱۵ نوامبر، Liquid پس از بحران نقدینگی که شرکت مادرش FTX با آن مواجه شد، تمام برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد.

اندکی پس از ۲۱ نوامبر، صرافی طبق دستور FTX Trading، تمامی عملیات معاملاتی خود را در پلتفرم خود به حالت تعلیق درآورد. بر اساس بیانیه ای که منتشر شده است، صرافی مایع به دلیل تشکیل پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ FTX، “کلیه اشکال معاملات” را به حالت تعلیق درآورده است.

در ۹ دسامبر، کوین تلگراف اعلام کرد که مقامات ژاپنی مهلت تعلیق FTX ژاپن را تا ۹ مارس ۲۰۲۳ تمدید کرده اند و مهلت اولیه را تا سه ماه پس از اینکه شرکت نتوانست دارایی ها را به طلبکاران خود در بازداشت بازگرداند، تمدید کرد. در اواسط نوامبر، آژانس خدمات مالی ژاپن. (FSA) ابتدا از FTX ژاپن خواست تا سفارشات خود را تا ۹ دسامبر متوقف کند.

Liquid که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، یک صرافی ارز دیجیتال است که تحت مجوز خدمات پرداخت ژاپنی از طریق شرکت Quoine شرکت ژاپنی مجوز دارد. همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، FTX Liquid Group و شرکت های تابعه آن را در فوریه ۲۰۲۲ خریداری کرد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا