اخبار ارز دیجیتال

FTX به دنبال لغو پرداخت به Shaq، Naomi Osaka و Miami Heat است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

FTX گفته است که تلاش می کند میلیون ها دلاری را که به شکیل اونیل، نائومی اوزاکا و دیگر افراد مشهور پرداخت کرده است، پس بگیرد.

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX در حال بررسی است که آیا می تواند میلیون ها دلاری را که به ورزشکاران و تیم های ورزشی برجسته ای که قبل از اعلام ورشکستگی در نوامبر گذشته صرافی را تبلیغ می کردند، پس بگیرد یا خیر.

در یک پرونده بیش از 180 صفحه ای دادگاه که در 31 آگوست ثبت شد، مشاوران مالی FTX از شرکت خواستند ببیند آیا تحت قوانینی است که به شرکت های ورشکسته اجازه می دهد پرداخت ها را معکوس کنند یا خیر. فهرست مفصلی از افراد مشهور و شرکت هایی که برای فعالیت های بازاریابی پرداخت شده اند ارائه کردند.

این لیست شامل شکیل اونیل بازیکن سابق بسکتبال بیش از 750000 دلار، تنیس باز نائومی اوزاکا بیش از 300000 دلار، ستاره سابق بیسبال دیوید اورتیز بیش از 270،000 دلار و کوارتربک فوتبال آمریکایی ترور می شود.

گزیده های برجسته از پرداخت های انجام شده توسط FTX به ورزشکاران مختلف و تیم های ورزشی حرفه ای.منبع: کرول

همچنین شامل حدود 420000 دلار به تیم بسکتبال حرفه ای گلدن استیت واریرز و بیش از 250000 دلار در پرداخت های مختلف به میامی هیت می شود.

با این حال، پرونده هشدار می دهد که مبلغ نهایی FTX می تواند از این تلاش بازیابی شود “ممکن است به طور قابل توجهی با مقدار گزارش شده متفاوت باشد.”

مربوط: گزارش: اپل حقوق رزرو سام بنکمن آزاد را به مبلغ 5 میلیون دلار تضمین می کند

بسیاری از افراد مشهوری که در پرونده های حقوقی اخیر FTX نام برده شده اند، با دعوای دسته جمعی به دنبال خسارت از کاربران FTX روبرو هستند.

اونیل، اوزاکا و گلدن استیت وریرز توسط یک گروه مشتریان FTX به اتهام تبلیغ این صرافی به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرده اند.

این صرافی در 9 سپتامبر یک سری شکایت علیه LayerZero Labs با پروتکل متقابل زنجیره ای تنظیم کرد که به دنبال بازیابی 21 میلیون دلاری است که ادعا می کند FTX به طور غیرقانونی قبل از ورشکستگی صرافی در نوامبر گذشته برداشته شده بود. من شما را از خواب بیدار کردم. .

در ماه ژوئیه، این شرکت از بنیانگذار سام بنکمن-فرید و سایر مدیران سابق شکایت کرد تا بیش از 1 میلیارد دلار از وجوه مورد ادعای سوء استفاده شده را پس بگیرند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا