اخبار ارز دیجیتال

FTX پس از هفته‌ها اختلال پرداخت به کارمندان و پیمانکاران را از سر می‌گیرد

این پرداخت شامل سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX و برخی مدیران سابق از جمله گری وانگ، نیشاد سینگ و کارولین الیسون از آلامدا نمی شود.

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX اعلام کرده است که پرداخت های نقدی «عادی»، حقوق و مزایا را برای کارمندان باقی مانده خود در سراسر جهان از سر می گیرد.

این اعلامیه توسط مدیر عامل جدید FTX John Ray III در ۲۸ نوامبر اعلام شد. کارشناسان ورشکستگی در تلاشند به FTX و تقریباً ۱۰۱ شرکت وابسته آن (بدهکاران FTX) کمک کنند تا دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور را پاک کنند.

“با درخواست روز اول ما که توسط دادگاه ها تایید شد و کارهایی که در مورد مدیریت پول نقد جهانی انجام می شود، ما مطمئن هستیم که گروه FTX به پرداخت های نقدی برای دوره عادی حقوق و مزایا به کارمندان باقی مانده در سراسر جهان ادامه خواهد داد. ما خوشحالیم که بازگشایی.»

او افزود: «FTX همچنین در صورت لزوم برای حفظ فعالیت های تجاری، مشروط به محدودیت هایی که توسط دادگاه ورشکستگی تأیید شده است، به فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات غیر آمریکایی منتخب پرداخت های نقدی انجام می دهد.»

این اعلامیه تقریباً ۱۰ روز پس از آن منتشر شد که بدهکاران FTX در ۱۹ نوامبر درخواستی را در دادگاه ورشکستگی دلاور برای پرداخت غرامت و مزایا به کارمندان و پیمانکاران ارائه کردند. ، نیشاد سینگ، کارولین الیسون.

آخرین اعلامیه به این معنی است که بقیه کارمندان و پیمانکاران FTX تقریباً سه هفته حقوق دریافت خواهند کرد. این ظاهراً پس از اعلام ورشکستگی شرکت در ۱۱ نوامبر متوقف شد.

ری مشکلات مالی تحمیل شده بر کارمندان FTX و پیمانکاران خارجی به دلیل تاخیر در پرداخت ها را تایید کرد و از حمایت آنها تشکر کرد.

ما از مشکلات ناشی از تعلیق موقت این پرداخت‌ها آگاه هستیم و از حمایت کارکنان و شرکای ارزشمند خود قدردانی می‌کنیم.»

این تخفیف شامل پرداخت‌های نقدی است که به کارمندان FTX Trading و سایر شرکت‌های وابسته ۱۰۱ از زمان اعلام ورشکستگی در ۱۱ نوامبر بدهکار هستند، به‌علاوه تعدادی از فروشندگان و ارائه‌دهندگان خدمات که باید توسط FTX پرداخت شوند.

با این حال، از سرگیری پرداخت ها برای همه شرکت های تابعه و وابسته FTX اعمال نمی شود.

در باهاما، جایی که دفتر مرکزی صرافی ارز مجازی قرار دارد، فقط کارمندان و پیمانکاران بدهکاران FTX تخفیف دریافت خواهند کرد، اما نه کسانی که برای بازارهای دیجیتال FTX در باهاما کار می‌کردند و مشمول فرآیند انحلال جداگانه هستند.

همچنین برای کارمندان و پیمانکاران استرالیایی FTX استرالیا و شرکت تابعه آن، FTX Express، اعمال نمی شود. اینها در استرالیا تابع رویه های جداگانه ای هستند.

مربوط: کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا تاریخ استماع FTX را ۱۳ دسامبر تعیین کردند

در ۲۲ نوامبر، FTX Trading اعلام کرد که برای تمام درخواست‌های «روز اول» مربوط به تشکیل پرونده ورشکستگی در ۱۱ نوامبر، تأیید موقت و نهایی را دریافت کرده است.

در آن زمان، ری گفت که انتظار دارد حرکتی برای پیگیری سریع تلاش‌های بدهکار FTX برای بازپرداخت سایر سهامداران متاثر از فروپاشی پلت فرم معاملاتی، از جمله کاربران و طلبکاران FTX انجام شود. … حتی به زودی.

با این حال، برخی از وکلای ورشکستگی هشدار می دهند که با توجه به پیچیدگی و دامنه فروپاشی FTX، این روند ممکن است سال ها و حتی دهه ها طول بکشد.

استفان ارل، وکیل ورشکستگی استرالیایی، شریک کو کوردیس، اخیراً به کوین تلگراف گفت که قبل از برنامه ریزی برای توزیع مجدد آن وجوه، دادگاه باید مشخص کند که چه کسی مالک کدام دارایی های رمزنگاری شده است. گفت که سال ها، اگر نه دهه ها طول می کشد.

بر اساس اسنادی که به عنوان بخشی از روند ورشکستگی فصل ۱۱ خود ثبت شده است، FTX Trading به تنهایی ۳.۱ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار اصلی خود بدهکار است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا