اخبار ارز دیجیتال

بنا بر گزارش ها، FTX سه ماه دیگر طول می کشد تا تمام فعالیت های خود را در ژاپن متوقف کند

مقامات ژاپنی مهلت تعلیق را پس از اینکه FTX Japan تا کنون نتوانسته است دارایی ها را از نگهبانی به طلبکاران بازگرداند، تمدید کرده اند.

شرکت تابعه ژاپنی صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX، تأییدیه تنظیم کننده های محلی را برای ادامه حل مشکلات برداشت تا سال آینده دریافت کرده است.

به گزارش رویترز، دفتر مالی Kanto، تنظیم کننده مالی محلی که زیر نظر وزارت دارایی ژاپن فعالیت می کند، بیانیه ای را در رابطه با عملکرد FTX Japan منتشر کرده است.

مقامات ژاپنی مهلت تعلیق فعالیت FTX را تا ۹ مارس ۲۰۲۳ تمدید کرده اند و مهلت اولیه را سه ماه تمدید کرده اند. من درخواست کردم که دستور کار تا ۹ ماه متوقف شود.

بر اساس بیانیه ای، دفتر مالی محلی کانتو پس از اینکه FTX ژاپن تاکنون نتوانسته است دارایی های خود را به طلبکاران بازگرداند، دستور تمدید مهلت داده است.

FTX ژاپن بعداً در یک پست وبلاگی آخرین اخبار را تأیید کرد و گفت که در حال انجام “طرح بهبود کسب و کار” است که در ۱۶ نوامبر به دفتر مالی کانتو ارائه کرده است. او می افزاید: «ما نمی توانیم بازگرداندن دارایی های مشتریان را تسریع کنیم.

مربوط: صرافی Liquid متعلق به FTX تمام معاملات را پس از توقف برداشت متوقف می کند

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که FTX ژاپن نقشه راه خود را برای از سرگیری برداشت ها در اول دسامبر اعلام کرد. صرافی قبلاً تأیید کرده بود که دارایی های مشتری بخشی از روند ورشکستگی FTX نیست. این شرکت در ابتدا قصد داشت تا پایان سال ۲۰۲۲ عقب نشینی را از سر بگیرد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، FTX پس از خرید صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Liquid در فوریه ۲۰۲۲، شعبه ژاپنی خود را در ژوئن ۲۰۲۲ راه اندازی کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا