اخبار ارز دیجیتال

راه‌اندازی مجدد FTX: مدیر عامل با «ذینفعان» صحبت می‌کند – گزارش

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

FTX در حال نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی مجدد احتمالی است و جان ری، مدیر عامل شرکت، طبق گزارش‌ها، کف را به روی مناقصه‌دهندگانی که به دنبال تأمین مالی سرمایه‌گذاری‌های جدید هستند، باز کرده است.

صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX یک قدم به راه اندازی مجدد خود به عنوان یک صرافی کاملاً جدید نزدیکتر شده است.

وال استریت ژورنال در 28 ژوئن گزارش داد که جان ری، رئیس بازسازی در FTX، گفت که این شرکت “فرایندی را برای درخواست از سهامداران برای راه اندازی مجدد صرافی FTX.com آغاز کرده است.”

به گفته افراد آشنا، این شرکت در حال مذاکره با سرمایه گذاران برای تامین مالی راه اندازی مجدد بالقوه است. وام دهنده بلاک چین، شکل یکی از طرفین علاقه مند به این فرآیند است.

کوین تلگراف با فیگور تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

بر اساس گزارش‌ها، مناقصه‌دهندگان بالقوه ملزم هستند تا پایان این هفته، یک تعهدنامه، سندی که شرایط مشارکت خود را مشخص می‌کند، ارائه کنند.

به‌طور قابل‌توجهی، منابع گفتند که می‌توان به طلبکاران فعلی FTX، سهام در صرافی ارزهای دیجیتال بازسازی‌شده، در میان سایر اشکال غرامت، پیشنهاد داد.

انتظار نمی رود که FTX به “FTX 2.0” یا هر مشتق شده ای از نام اصلی خود تغییر کند، در عوض تصمیم می گیرد به عنوان یک شرکت با نام دیگری تغییر نام دهد.

در مجموع، به نظر می رسد که ری و بقیه تیم FTX فکر می کنند بهترین کار این است که راه اندازی مجدد شود تا اطمینان حاصل شود که طلبکاران به بهترین نتیجه ممکن از نظر بازپرداخت دست پیدا می کنند.

تیم حقوقی FTX در ماه آوریل گفت که انتظار دارد راه اندازی صرافی جدید در سه ماهه دوم سال 2024 تکمیل شود.

مربوط: تصمیم چالش برانگیز رسانه اصلی برای محافظت از مشتریان FTX: گزارش

بر اساس گزارش 26 ژوئن در مورد روند چرخش، FTX هنوز حفره ای نزدیک به 2 میلیارد دلار در کتاب های خود دارد. تلاش ها برای بازیابی این وجوه از دست رفته با اتهامات سوء استفاده از وجوه مشتریان توسط رهبران کلیدی FTX پیچیده تر می شود.

دانیل فریدبرگ، رگولاتور سابق FTX که گفته می‌شود به عنوان یک طرف ناشناس در بسیاری از دادرسی‌های حقوقی ظاهر شده است، متهم به پرداخت “پول خاموش” برای ساکت کردن افشاگران احتمالی است. در 27 ژوئن توسط FTX به اتهام مجوز دادن به یک رشته حوادث متهم شد. جلوگیری از حواله های جعلی و وام های تقلبی.

گزارش کمبود همچنین مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های ادعایی در شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، 243 میلیون دلار سبد املاک باهاما و کمک‌های مالی متعدد به سازمان‌های غیرانتفاعی را شرح می‌دهد.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا