🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX خرس‌ها را به صدا درآورد، خرس‌ها عصبانی هستند – O’Leary Talks Crypto Crackdown


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین اولری معتقد است که سناتورهای آمریکایی از اینکه صنعت کریپتو مجبور است یکی پس از دیگری با اختلالات مقابله کند، «خسته» و «عصبانی» هستند.

کوین اولری، سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذار Shark Tank، به صرافی‌های ارزهای دیجیتال هشدار می‌دهد که اگر می‌خواهند از سر راه گری جنسلر و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC خارج شوند، در مقررات شرکت کنند). من از او خواستم این کار را انجام دهد. .

اولری در مصاحبه ای با TraderTV Live در ۲۰ فوریه گفت قانونگذاران ایالات متحده از فروپاشی ارزهای رمزنگاری شده “خسته” شده اند و اگر کسب و کارها از این قانون پیروی نکنند، بی رحمانه تر رشد خواهند کرد.

ما باید وارد مقررات شویم و با SEC و سایر تنظیم‌کننده‌ها از مسیر Gensler خارج شویم. [men] در واشنگتن خوشحال نیستم. FTX خرس را نوک زد و خرس بیدار و عصبانی بود. ”

“این سناتورها واقعا خسته هستند. واقعاً از نشستن هر شش ماه یک بار که در آن شرکت ارز دیجیتال بعدی به صفر می رسد، خسته شده اند.”

اولری گفت SEC باید ۳۰ میلیون دلار از کراکن مطالبه کند و به آن دستور دهد که خدمات را فوراً متوقف کند و به صنعت هشدار داده و از رعایت آن اطمینان حاصل کند.

با توجه به اقدامات نظارتی اخیر، سرمایه‌گذاران Shark Tank پیش‌بینی کردند که پلتفرم‌های تجاری تنظیم‌شده سرمایه‌گذاری بهتری نسبت به پلتفرم‌های معاملاتی غیرقانونی در چند سال آینده خواهند بود.

من فکر می‌کنم ارزش صرافی‌های تنظیم‌شده در چند سال آینده افزایش خواهد یافت، در حالی که صرافی‌های غیرقانونی از بین خواهند رفت یا توسط رگولاتورها به صفر می‌رسند.»

اولری اخیراً اعتراف کرد که اساساً ۱۰۰٪ از ۱۵ میلیون دلار FTX را به عنوان سخنگوی رسمی آنها از دست داده است.

مربوط: صفرهای بیشتری وجود خواهد داشت – کوین اولری در مورد سقوط مانند FTX صحبت می کند

Wonderful همچنان به دفاع از مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried علیرغم اینکه FTX یک سرمایه گذاری “بد” است، ادامه می دهد، اما شخص بحث برانگیز مجرم شناخته شده است. کارآفرینی که دوباره شکست خورد:

سرمایه‌گذاران شارک تانک نیز قبلاً نسبت به بازیگران غیرمتمرکز و غیرقابل تنظیم در صنعت ابراز تنفر کرده‌اند.

در ۱۳ اوت، اولری گفت که مقامات هلندی حق دارند الکسی پرتسف را دستگیر کنند. الکسی پرتسف خالق کریپتو میکسر تورنادو کش مبتنی بر اتریوم است. مقررات. “نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا