اخبار ارز دیجیتال

FTX قبل از اعلام ورشکستگی ۱۲ میلیون دلار به شرکت حقوقی نیویورک پرداخت کرد

Sullivan & Cromwell LLP (S&C)، یک شرکت حقوقی مستقر در شهر نیویورک، ۱۲ میلیون دلار خدمات حقوقی از West Realm Shires Services Inc. به نمایندگی از FTX دریافت کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال از کار افتاده FTX به وکلای ورشکستگی ۱۲ میلیون دلار به عنوان امنیت برای پرداخت هزینه ها و هزینه ها در جریان رسیدگی به ورشکستگی فصل ۱۱ خود پرداخت کرده است. پرونده های دادگاه مورخ ۲۱ دسامبر نشان می دهد. من اینجا هستم.

Sullivan & Cromwell LLP (S&C)، یک شرکت حقوقی مستقر در شهر نیویورک، ۱۲ میلیون دلار خدمات حقوقی از West Realm Shires Services Inc. به نمایندگی از FTX دریافت کرد. علاوه بر این، پرونده تأیید کرد که FTX در طول ۹۰ روز گذشته، یعنی از ۲۶ آگوست ۲۰۲۲، تقریباً ۳.۵ میلیون دلار به S&C پرداخت کرده است.

گزیده‌هایی از پرونده‌های دادگاه مبنی بر پرداخت‌های گذشته FTX به شرکت حقوقی S&C. منبع: www.aboutblaw.com

بر اساس اطلاعات ارائه شده، FTX حداقل ۱۵.۵ میلیون دلار برای مشارکت و حفظ خدمات حقوقی S&C پرداخت کرده است. این پرونده همچنین نشان داد که S&C در حال حاضر نزدیک به ۹ میلیون دلار از ۱۲ میلیون دلار ذخایر خود را در اختیار دارد.

پس از یک سری پرداخت‌ها، FTX در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و سم بانکمن-فرید، مدیر عامل شرکت، از سمت خود کناره‌گیری کرد. در نتیجه بسته شدن بعدی صرافی ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران FTX دیگر به وجوه ذخیره شده در صرافی دسترسی ندارند.

برای برخی صرافی‌ها، بازیابی اعتماد سرمایه‌گذاران به معنای به اشتراک گذاشتن اثبات وجود وجوه کاربران از طریق ابتکار Proof of Reserve (POR) آنها بود. در همین حال، ری یوسف، مدیرعامل پکسفول، ایده خود مدیریتی بیت کوین (BTC) را پذیرفته است.

مربوط: وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF و رمزارز با بازگشت به توییتر لوکس سردرگم شدند

رونی آبرامز، قاضی دادگاه منطقه، پس از افشای این موضوع که شرکت حقوقی که همسرش شریک آن است، در سال ۲۰۲۱ به این صرافی مشاوره داده است، از شرکت در دادخواست FTX انصراف داد.

وی ضمن تصریح بر اینکه همسرش در هیچ یک از این وکالت ها دخالتی نداشته است، افزود:

با این وجود، برای جلوگیری از احتمال بروز اختلاف یا بروز چنین مواردی، دادگاه بدین وسیله خود را از این اقدام نجات می دهد.»

خروج قاضی آبرامز از پرونده FTX به منظور از بین بردن تضاد منافع در پرونده FTX بود.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا