🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی Liquid متعلق به FTX تمام معاملات را پس از توقف برداشت متوقف می کند

مرگ Liquid پنج روز پس از آن رخ می دهد که صرافی تمام برداشت ها را به دلیل پرونده ورشکستگی FTX به حالت تعلیق درآورد.

Liquid مطابق با دستورالعمل FTX Trading این شرکت، کلیه عملیات معاملاتی خود را به حالت تعلیق درآورده است. اعلام کرد در توییتر در ۲۰ نوامبر. این بیانیه حاکی از آن است که صرافی Liquid “کلیه اشکال تجارت” را به دلیل اجرای رسیدگی های فصل ۱۱ در دادگاه های ایالت دلاور به حالت تعلیق درآورده است.

Liquid افزود: “از آن زمان، ما این کار را همزمان با ارزیابی وضعیت انجام می دهیم. ما روی این مسائل کار می کنیم و تلاش خواهیم کرد تا در زمان مناسب به روز رسانی کامل را ارائه دهیم.”

از کار افتادن Liquid پنج روز پس از آن رخ داد که صرافی تمام برداشت‌ها را در پلتفرم خود به دلیل انطباق با الزامات هر رویه فصل ۱۱ به حالت تعلیق درآورد. در ۱۰ نوامبر، آژانس خدمات مالی ژاپن همچنین از یکی دیگر از شرکت های تابعه FTX، FTX Japan، درخواست کرد تا سفارشات تجاری را به طور موقت متوقف کند.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، Liquid تنها زیرمجموعه FTX نیست که به دلیل روند ورشکستگی شرکت مادرش با مشکل مواجه شده است. پس از اینکه FTX US در ماه سپتامبر دارایی های خود را به دست آورد، وام دهنده ورشکسته رمزنگاری Voyager Digital به دنبال یافتن خریدار دیگری است. کوین تلگراف در ۱۳ نوامبر گزارش داد که کراس تاور صرافی ارزهای دیجیتال در حال کار بر روی اصلاح پیشنهاد خود برای دارایی‌های وویجر است، زیرا این شرکت روند مناقصه را از سر گرفته است.

مربوط: ریپل تجارت دارایی های FTX را در نظر می گیرد: برد گارلینگ هاوس

سایر شرکت های تابعه FTX، از جمله LedgerX، که به عنوان مشتقات FTX US فعالیت می کند، فعالانه در حال کار برای خارج شدن از FTX هستند. بر اساس بررسی استراتژیک دارایی های جهانی FTX، LedgerX به عنوان یک بدهکار در پرونده ورشکستگی FTX برکنار شده است. طبق بررسی شرکت خدمات مالی Perella Weinberg، بسیاری از شرکت‌های تابعه تحت نظارت یا مجوز FTX دارای «ترازنامه‌های بدهی، مدیریت مسئول و امتیازات ارزشمند» هستند.

Perella Weinberg کشف کرده است که برخی از شرکت های تابعه FTX، از جمله FTX Japan، Quoine، FTX Turkey Teknoloji Ve Ticaret، FTX EU، FTX Exchange FZE و Zubr Exchange بدهکار هستند.

صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی Liquid پس از ارائه درخواست حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ایالات متحده، کلیه معاملات خود را به حالت تعلیق درآورد.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا