اخبار ارز دیجیتال

FTX بیش از ۳ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار بزرگ خود بدهکار است: اعلام ورشکستگی

در مورد اینکه این طلبکاران چه کسانی هستند اطلاعات زیادی در دست نیست، زیرا اسامی و اطلاعات شخصی از اسناد عمومی حذف شده است.

طبق پرونده های دادگاه مورخ ۲۰ نوامبر، FTX Trading LTD بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا به ۵۰ طلبکار اصلی خود بدهکار است. این اسناد که از طریق دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور ثبت شده است، به عنوان بخشی از روند ورشکستگی فصل ۱۱ شرکت ثبت شده است.

پرونده ها نشان می دهد که FTX تنها به افراد برتر بیش از ۲۲۶ میلیون دلار بدهکار است و سایر بدهی ها از حدود ۲۱ میلیون دلار تا ۲۰۳ میلیون دلار متغیر است. هویت فرد نامشخص و مکان آن خصوصی است. این سند شرح می دهد:

“لیست ۵۰ برتر بر اساس اطلاعات بستانکار موجود در حال حاضر بدهکار است، از جمله اطلاعات مشتری که ما قادر به مشاهده آنها بوده ایم اما در حال حاضر به آنها دسترسی نداریم. بدهکاران همچنین در تلاش هستند تا به اطلاعات مشتریان خود دسترسی کامل داشته باشند، از جمله پرداخت هایی که هنوز در دفاتر و سوابق بدهکار منعکس نشده است.»

پس از ورشکستگی سریع، FTX در ۱۱ نوامبر درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد. این شرکت در آن زمان اعلام کرد که یک مدیر عامل جدید به نام جان جی ری سوم را برای نظارت بر این فرآیند استخدام کرده است و مدیر عامل سابق شرکت، سم بانکمن، گفت: آزاد شده از سمت خود استعفا داد.

ری در آن زمان گفت: «تسکین فوری فصل ۱۱ برای فراهم کردن فرصتی برای گروه FTX برای ارزیابی وضعیت و توسعه فرآیندهایی برای به حداکثر رساندن بهبود سهامدارانش مناسب است. […] گروه FTX دارایی های ارزشمندی است که تنها از طریق یک فرآیند سازماندهی شده و مشارکتی می توان آنها را به طور موثر مدیریت کرد. ”

بایگانی پس از آن اعلام اولیه حدس می‌زند که FTX ممکن است بیش از یک میلیون طلبکار داشته باشد.نویسنده: Jeffrey Albus

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا