🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX کرول را به عنوان نماینده ادعا نام می‌برد و کاربران را در مورد تحولات ورشکستگی به‌روزرسانی می‌کند

کارگزاران صدور صورت‌حساب و اعلامیه‌ای مانند کرول اغلب به پرونده‌های ورشکستگی با بیش از هزار طلبکار اختصاص داده می‌شوند.

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX، شرکت مدیریت بازسازی کرول را به عنوان نماینده خود منصوب می‌کند تا تمامی ادعاها علیه FTX را ردیابی کند و سهامداران را از تحولات در طول روند ورشکستگی فصل ۱۱ مطلع کند.

کرول، که به عنوان “نماینده ادعاها و اطلاعیه ها” شناخته می شود، در ۱۲ نوامبر به این نقش منصوب شد و اخبار در ۱۷ نوامبر منتشر شد تا یک پایگاه داده از تمام ادعاها علیه تجارت FTX و ۱۰۱ شرکت وابسته آن ایجاد کند.

در زمان نگارش این مقاله، پایگاه داده تنها ۸ ادعا شامل ۱۱.۷ میلیون دلار را از توسعه دهنده بلاک چین Ethereal Tech در سنگاپور فهرست کرده است، اما با ثبت ادعاهای بیشتر علیه این گروه، به زودی محقق خواهد شد.

به عنوان مثال، پرونده دیگری که کرول روی آن کار کرده است، مربوط به شرکت کرایه اتومبیل هرتز، دارای ۶۲۰۶۱ ادعای فصل ۱۱ است.

هشت ادعای ثبت شده در حال حاضر به ۴۰.۹ میلیون دلار رسیده است، اما FTX Trading به تنهایی تا ۸ میلیارد دلار به مشتریان و سرمایه گذاران بدهکار است.

در این پرونده، این شرکت همچنین فهرستی از سهامداران را برای به‌روز ماندن از توسعه تهیه کرد، اما اذعان کرد که این فهرست ناقص است و در حال حاضر شامل مشتریان نمی‌شود.

این فهرست اکنون شامل حدود ۷۵۰ طرف است که به این پرونده علاقه دارند، از جمله گروه هایی از بدهکاران، بانک ها، مالکان، بیمه گذاران، مدیران، مالکان و رگولاتورها.

برخی از اسامی قابل توجه در این لیست عبارتند از: بانک ملی استرالیا (NAB)، اپل، فیس بوک، جی پی مورگان، چینالیسیس، ولز فارگو، بانک آمریکا، سیرکل، استفن کری، ردیت و آزمایشگاه یوگا.

در همین حال، تعداد طلبکاران درگیر در FTX بیش از ۱ میلیون نفر است و مارگارت روزنفلد، وکیل اوراق بهادار شرکت به کوین تلگراف گفت که ممکن است سال ها طول بکشد تا این پول بازگردد.

“تا زمانی که این ادعاها تجزیه و تحلیل نشوند، نمی توان برای طلبکاران توزیع کرد، و خیلی زود است که حدس بزنیم که طلبکاران چه نوع توزیع هایی را دریافت خواهند کرد. در موارد نادر، بازیابی کامل به ندرت اتفاق می افتد.

Kroll Restructuring Administration یک شرکت تابعه غیرمستقیم Kroll LLC، یکی از بزرگترین شرکت های اطلاعات شرکتی در جهان است. شایان ذکر است، این شرکت در موارد متعدد، از جمله زمانی که اتهامات آزار جنسی در سال ۲۰۱۶ مطرح شد، توسط هاروی واینستین استخدام شده بود.

مربوط: SBF یک میلیارد دلار وام شخصی از Alameda دریافت کرد: پرونده ورشکستگی FTX

شرکت مادر طیف گسترده ای از خدمات را در زمینه هایی مانند محیط زیست، اجتماعی، حاکمیت شرکتی (ESG)، ارزیابی، انطباق، ریسک سایبری، تحقیق و امور مالی شرکت ارائه می دهد.

در ۱۵ نوامبر، رگولاتورهای باهامایی گفتند که مدیر عامل جدید FTX صلاحیت آغاز رسیدگی به فصل ۱۱ در ایالات متحده را ندارد و بر روند ورشکستگی بازار دیجیتال FTX باهاما در انحلال موقت نظارت دارد. یکی “اثربخشی تلاش مورد نظر را رد کرد. ” شرکت های وابسته به FTX ورشکسته ”نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا