اخبار ارز دیجیتال

بنا به گزارش ها، جنسیس بلاک معاملات در هنگ کنگ را پس از پس لرزه های بازار FTX متوقف کرد

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در هنگ کنگ اعلام کرده است که آشفتگی بازار ناشی از FTX دلیل نهایی تعطیلی آن پس از انقباض یک ساله خدمات بوده است.

یکی دیگر از کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال اثرات بازار را پس از رسوایی اخیر FTX احساس می‌کند. براساس گزارش‌ها، جنسیس بلاک، پیشگام در ارائه خدمات خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ، اعلام کرده است که معاملات خود را به حالت تعلیق در می‌آورد و فعالیت‌های خود را می‌بندد.

طبق ایمیلی که بخش انطباق آن برای مشتریان ارسال شده است، این شرکت اعلام کرده است که درگاه معاملات آنلاین خارج از بورس (OTC) خود را از ۱۰ دسامبر امسال می بندد.

مدیر عامل شرکت، وینسنت هانگ، به رویترز گفت که این شرکت معاملات خود را متوقف کرده است زیرا طرف مقابل به دلیل تأثیر FTX همچنان بسته می شود.

بنابراین، ما می خواهیم تمام موقعیت ها را ببندیم تا بخشی از نقدینگی را به دست آوریم.

وب سایت این شرکت هنوز فعال است و همچنین پیام های کمکی را برای مشتریان علاقه مند به معاملات فرابورس نمایش می دهد. با این حال، طبق ایمیلی، این شرکت از مشتریان می‌خواهد که وجوه باقی مانده خود را برداشت کنند و پذیرش مشتریان جدید را متوقف کرده است.

جنسیس بلاک به جنسیس، یکی دیگر از شرکت‌های رمزنگاری که خدمات تجارت ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند، وابسته نیست. این جنسیس نیز توسط FTX ضربه خورده است، زیرا در توییتی نوشته بود که ۱۷۵ میلیون دلار سرمایه در یک صرافی منحل شده به دام افتاده است.

منابع نزدیک به این شرکت می گویند جنسیس بلاک اوایل سال جاری شروع به تعطیلی سرویس ها کرد و قبل از اینکه تأثیری داشته باشد، روابط خود را با FTX قطع کرد. علاوه بر این، این شرکت یکی از قوی ترین شبکه های خودپرداز بیت کوین در منطقه را با ۲۹ مکان در هنگ کنگ که به شخص ثالث فروخته است، اداره می کند.

Cointelegraph برای اظهار نظر بیشتر در مورد وضعیت، با Genesis Block تماس گرفته است.

مربوط: FTX آخرین غول ورشکسته در این چرخه خواهد بود: یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی

جنسیس یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که در این فضا تأثیرات جدی روایت ادامه‌دار مرگ بورس را احساس می‌کند.

مشابه Genesis بالا، Huobi Global همچنین گفت که دارای وجوهی است که برای FTX قابل دسترسی نیست.

شرایط مربوط به پیامدهای FTX، مشاغل را تحت تأثیر قرار داد، و تأثیر آن بر مدیر عامل سابق سام بانکمن-فرید، اکنون آشکار شده است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا