اخبار ارز دیجیتال

با وجود روند ورشکستگی، آرم های FTX و مواد تبلیغاتی هنوز در همه جا وجود دارد

برخی از مقامات تمام ردپای معاملات خود با FTX را حذف کرده اند، اما نام تجاری این شرکت همچنان در برخی از امکانات ورزشی و کالاها ظاهر می شود.

قبل از مشکلات نقدینگی و تشکیل پرونده ورشکستگی در ماه نوامبر، FTX به دلیل تمایل خود برای انجام معاملات اسپانسر شناخته شده بود. بسیاری در داخل و خارج از صنعت اکنون این مبادله را با این موسسه مالی شکست خورده مرتبط می‌دانند، اما رد بمب‌های تبلیغاتی چشمک‌زن که بر سر جهان پرتاب کرد، به این زودی‌ها از بین نخواهد رفت.

در ابوظبی، شرکت کنندگان در رالی موتوری Gumball 3000 نوامبر در رسانه های اجتماعی گفتند که مچ بندهای این رویداد و چندین وسیله نقلیه دارای نشان FTX هستند، همانطور که تبلیغات در سطح شهر نیز وجود داشت. صرافی ارز دیجیتال در زمان انتشار به عنوان حامی در وب سایت رویداد ظاهر نشد.

در سال ۲۰۲۱، این شرکت معروف ارزهای دیجیتال قراردادی ۱۳۵ میلیون دلاری برای تغییر نام ورزشگاه NBA Miami Heat به FTX Arena تا سال ۲۰۴۰ امضا کرد. توافق. جلسه استماع این موضوع برای ۱۶ دسامبر برنامه ریزی شده است، اما در زمان انتشار این مقاله، لوگوی FTX هنوز در مکان های ورزشی میامی در همه جا وجود داشت و باعث تمسخر آنلاین شد.

توکن‌های FTX (FTT) ممکن است چیزی نباشد که کاربران ارزهای دیجیتال بخواهند آن را حفظ کنند، اما ورشکستگی شرکت‌ها می‌تواند ارزش محصولات تبلیغاتی را افزایش دهد. FTX اسپانسر تیم مسابقه بین المللی فرمول ۱ با حمایت برند خودروهای لوکس مرسدس بود.برخی از هواداران گزارش اتومبیل‌های مرسدس دیگر نشان FTX را در گرندپری سائوپائولو نشان نمی‌دادند – که تقریباً همزمان با اعلام ورشکستگی شرکت برگزار شد – بسیاری شرکت را به‌گونه‌ای علامت‌گذاری کردند که کلاه تیم همچنان برجسته بود. اشاره کردند که ویژگی‌های آن:

مربوط: تیم ورزشی TSM قرارداد حمایت مالی ۲۱۰ میلیون دلاری با FTX را به حالت تعلیق درآورد

سایر مشارکت‌های بین بورس و سازمان‌های ورزشی شامل تأییدیه‌های تام بردی، مدافع NFL و استفن کوری گارد NBA، یک همکاری جهانی با شورای بین‌المللی کریکت، یک قرارداد پنج ساله با لیگ برتر بیسبال، و حق نام‌گذاری استادیوم Cal Memorial است. اکنون FTX Field) در برکلی. مقامات این را می گویند دور انداخته شد برخی از لوگوی صرافی برای جلوگیری از تبلیغات خدمات FTX حذف شده است، بنابراین ممکن است خرده‌های تبلیغاتی منتشر شده توسط این شرکت برای مدتی به طور کامل حذف نشوند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا