اخبار ارز دیجیتال

تیم حقوقی FTX Liquidator در میان اتهامات مثبت به دنبال همکاری با مقامات باهامایی است

به گفته وکیلی که نماینده مدیر تصفیه موقت FTX است، این ادعاها مبنی بر اینکه مقامات باهامایی رفتار ترجیحی با ساکنان دارند “کاملاً بی اساس” است.

وکیلی به نمایندگی از انحلال‌دهنده موقت، که بر دارایی‌های FTX نظارت می‌کند، این ادعا را رد کرده است که مقامات باهام از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال در وهله اول به نفع ساکنان استفاده کرده‌اند.

در جلسه استماع روند ورشکستگی FTX Trading در ۱۶ دسامبر، جیسون زکیا، شریک White & Case، گفت که ادعاهای بدهکار در مورد دارایی های FTX و مقامات باهاما “کاملا بی اساس است.” زکیا گفت که تیم حقوقی برای انتصاب توسط دادگاه عالی باهاما در ماه نوامبر تایید شد تا به نمایندگی از یک مدیر تصفیه موقت که در سقوط FTX پیش از ورشکستگی “دخیل” نبوده، نمایندگی کند.

زکیا گفت: «در یک پرونده بین‌المللی مانند این، قطعاً بسیاری از حوزه‌های قضایی با منافع مشروع و مادی، از جمله باهاما، وجود دارد. “نظام حقوقی باهاما یک سیستم حقوقی مستقل است که باید مورد احترام قرار گیرد. باهاما – اتهامات و افتراهای زیادی علیه دولت باهامیا، نظام حقوقی باهامیا وجود داشته است.

وی تصریح کرد:

«یکی از شبهات […] اهالی باهام به نحوی پرداخت ها را از سیستم به ساکنان باهام در اولویت نسبت به سایر طلبکاران تسهیل می کردند. [Joint provision liquidators] این به طور خاص به عنوان بخشی از تلاش برای مهار چنین فعالیتی منصوب شد. ”

FTX در ۱۱ نوامبر برای فصل ۱۱ ورشکستگی در ناحیه دلاور ایالات متحده اعلام کرد. دادگاه ورشکستگی چندین جلسه را به عنوان بخشی از روند رسیدگی به نحوه واگذاری دارایی های شرکت به نفع بدهکاران و طلبکاران FTX برگزار کرد. جلسه عمومی بعدی برای ۱۱ ژانویه برنامه ریزی شده است و احتمالاً قرارداد حقوق نامگذاری صرافی ارزهای دیجیتال در FTX Arena را پوشش خواهد داد.

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما، FTX و سام بنکمن-فرید را سوت زد.

در باهاما، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، پس از صدور کیفرخواست از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده، پس از جلسه وثیقه در ۱۳ دسامبر به زندان فرستاده شد. نهادهای دولتی به مقامات هشدار داده اند که هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا