اخبار ارز دیجیتال

بانک مون استون مرتبط با FTX از فضای کریپتو خارج می شود

پس از نابودی FTX، این شرکت تصمیم گرفت نام تجاری خود را تغییر دهد و از فضای کریپتو خارج شود.

Moonstone Bank، یک بانک منطقه ای ایالت واشنگتن با سرمایه گذاری تخمینی ۱۱.۵ میلیون دلاری از شرکت خواهر FTX Alameda Research، امروز اعلام کرد که از صنعت ارزهای دیجیتال خارج می شود و به “تعداد واقعی” خود به عنوان یک بانک محلی باز می گردد.

در بیانیه ای که در ۱۹ ژانویه منتشر شد، این بانک که اکنون به عنوان بانک ایالتی فارمینگتون شناخته می شود، گفت که تغییر در استراتژی نتیجه “رویدادهای اخیر در صنعت ارزهای دیجیتال و تغییرات در محیط نظارتی پیرامون تجارت ارزهای دیجیتال است.” ”

به عنوان بخشی از ابتکار بانک “بازگشت به ریشه های خود”، این بانک اعلام کرد که دیگر از نام بانک مون استون استفاده نخواهد کرد و نام بانک ایالتی معروف Farmington را که بخشی از یک بانک محلی بود، تغییر نام خواهد داد. ۱۳۵ سال جامعه

به گفته این بانک، انتظار می‌رود این تغییرات در هفته‌های آینده اعمال شود و مشتریان بانک‌های محلی هیچ گونه اختلالی در خدمات خود تجربه نخواهند کرد.

این بانک صراحتاً از سقوط FTX به عنوان بخشی از تصمیم استراتژیک و تغییر نام تجاری خود نام نمی برد، اما قابل درک است که این رویدادها ممکن است مرتبط باشند.

بانک مون استون در سال ۲۰۲۰ توسط ژان چالوپین، رئیس دلتک مستقر در باهاما، یکی دیگر از شرکای بانکی FTX خریداری شد. گزارش شده است که Chalopin در ژانویه ۲۰۲۲ سرمایه‌گذاری ۱۱.۵ میلیون دلاری را از Alameda Research برای تبدیل مون استون به یک شرکت خدمات مالی متمرکز بر رمزنگاری تضمین کرد.

گزارش مرتبط: Silvergate دارایی ها را با ضرر می فروشد، کارکنان را کاهش می دهد تا ۸.۱ میلیارد دلار برداشت را پوشش دهد.

به نظر می رسد بانک ایالتی فارمینگتون در لیست بانک هایی است که تحت تأثیر انفجار ناگهانی FTX قرار گرفته اند.

در ۵ ژانویه، کوین تلگراف گفت که ناکامی FTX جرقه سیلورگیت بانکی را برانگیخت و باعث شد شرکت دارایی های خود را با زیان بفروشد و کارکنان را ۴۰ درصد کاهش دهد تا ۸.۱ میلیارد دلار برداشت مشتری را پوشش دهد. در نتیجه، Silvergate تقریباً ۲۰۰ کارمند یا ۴۰٪ از نیروی کار خود را اخراج کرد. علاوه بر این، این بانک برنامه های خود را برای شروع پروژه ارز دیجیتال خود لغو کرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا