اخبار ارز دیجیتال

تیم حقوقی FTX از خانواده سام بنکمن-فرید می‌خواهد تا به سوالات زیر سوگند پاسخ دهند: گزارش

جوزف بنکمن، باربارا فرید و گابریل بنکمن فرید ممکن است در دادگاه ورشکستگی به دلیل سود مالی خود از FTX مورد بازجویی قرار گیرند.

طبق گزارش‌ها، وکلای FTX در دادگاه ورشکستگی استدلال می‌کنند که از نزدیکان مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید باید در مورد دارایی‌های شخصی بازجویی شود.

بر اساس گزارش ۲۶ ژانویه بلومبرگ، وکلای FTX از قاضی منطقه دلاور، جان دورسی خواستند تا پدر، مادر و برادر SBF، جوزف بنکمن، باربارا فرید، و گابریل بنکمن فرید را مورد بازجویی قرار دهد. من هر گونه منافع مالی را که ممکن است از صرافی دریافت کرده باشم تأیید می کنم. گزارش شده است که از دیگر مدیران FTX برای ردیابی دارایی های مربوط به صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته سؤالات مشابهی پرسیده می شود.

جوزف بنکمن، استاد حقوق دانشکده حقوق استنفورد، که بنا بر گزارش ها حداقل یک کلاس را در میان جنجال های FTX لغو کرده است، به عنوان مشاور مالیاتی کارمندان صرافی عمل می کرد و بر تیم حقوقی شرکت نظارت می کرد. بنکمن به همراه همسرش باربارا فرید که او نیز یک قانون است. استاد دانشگاه استنفورد، به SBF کمک کرد تا ۲۵۰ میلیون دلار وثیقه با سرمایه از خانه خود در کالیفرنیا تامین کند.

در سال ۲۰۲۰، گابریل، برادر بنکمن-فرید، به تأسیس گروه حمایت از «حفاظت در برابر همه‌گیری» کمک کرد، یک گروه مدافع با هدف حمایت از قوانین برای جلوگیری از همه‌گیری‌های آینده مانند کووید-۱۹. بخشی از بودجه SBF مستقیماً به این گروه که به نمایندگان کنگره کمک می کند اهدا شد و او و برادرش شخصاً در کمپین های خاصی مشارکت داشتند.

اگر قاضی دورسی مجوز صدور احضاریه را صادر کند، مشخص نیست که آیا وجوه “پنهان” مربوط به FTX توسط بازپرسان با بازجویی از اعضای خانواده کشف خواهد شد یا خیر. گزارش شده است که او در جریان دادرسی کیفری یک وکیل استخدام کرده است، اما شهادت او در اینجا تحت فرآیند ورشکستگی FTX قرار دارد. .

مربوط: قاضی نامه سناتور به وکلای FTX را “نامناسب” محکوم کرد

سام بنکمن-فرید با هشت اتهام جنایی از جمله کلاهبرداری و تخلفات مالی کمپین مواجه است. از زمان استرداد از باهاما و محاکمه در ایالات متحده، SBF تا حد زیادی در خانه والدینش محبوس بوده و محاکمه او قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا